تاریخ انتشار : سه شنبه 2 خرداد 1402 - 15:53
کد خبر : 9967

ساختمان جدید شعب خرمشهر و دزفول بانک قرض‌الحسنه مهر ایران افتتاح شد

ساختمان جدید شعب خرمشهر و دزفول بانک قرض‌الحسنه مهر ایران افتتاح شد

ساختمان جدید شعبه خرمشهر و دزفول استان خوزستان که بر اساس اصول هویت بصری جدید بانک طراح شده، با حضور «مصطفی ازگلی» عضو هیأت مدیره، «یوسف نجفی» رئیس اداره کل بازرسی و «احمدرضا فرجی» معاون مدیریت امور استان‌ها به بهره‌برداری رسید. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران،

ساختمان جدید شعبه خرمشهر و دزفول استان خوزستان که بر اساس اصول هویت بصری جدید بانک طراح شده، با حضور «مصطفی ازگلی» عضو هیأت مدیره، «یوسف نجفی» رئیس اداره کل بازرسی و «احمدرضا فرجی» معاون مدیریت امور استان‌ها به بهره‌برداری رسید.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، به منظور ارائه خدمات بهینه و دسترسی آسان هموطنان ‌گرامی به شعب این بانک و با هدف بهبود شبکه شعب و جانمایی در مکان‌های مناسب برای ارائه خدمات حضوری، شعبه دزفول به مکان جدید واقع در خیابان منتظری تقاطع انقلاب اسلامی (خیابان بهداشت) و شعبه خرمشهر به آدرس خیابان۴۰ متری، نبش کوچه تحریری انتقال یافت.
ساختمان جدید شعبه دزفول با دارا بودن محیطی به مساحت ۲۵۰ مترمربع و ساختمان جدید شعبه خرمشهر به مساحت ۲۰۰ مترمربع و بهره‌گیری از همه استانداردهای لازم آماده ارائه خدمت به مردم شریف این شهرستان‌هاست.
شایان ‌ذکر است شهرستان دزفول حدود ۲۷۰هزار نفر جمعیت دارد، همچنین شهرستان خرمشهر حدود ۱۵۰هزار نفر جمعیت دارد و افتتاح ساختمان جدید شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این شهرها می‌تواند در ارائه خدمت بهتر و کامل‌تر به مشتریان بانک مؤثر باشد.
گفتنی ‌است شعبه دزفول تا کنون بیش از ۲۷هزار فقره وام قرض‌الحسنه و شعبه خرمشهر بیش از ۱۳هزار فقره وام قرض‌الحسنه به مشتریان بانک پرداخت کرده‌اند.