تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اردیبهشت 1402 - 18:43
کد خبر : 9820

مراسم معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران با حضور مدیر عامل برگزار شد

مراسم معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران با حضور مدیر عامل برگزار شد

طی مراسمی با حضور دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران، کاظم اقبالیان به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج این بانک معرفی و از زحمات و تلاش های حجت الاسلام آقایی فرمانده پیشین این حوزه تجلیل شد. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران؛ در این مراسم که

طی مراسمی با حضور دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران، کاظم اقبالیان به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج این بانک معرفی و از زحمات و تلاش های حجت الاسلام آقایی فرمانده پیشین این حوزه تجلیل شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران؛ در این مراسم که عصر روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه سالجاری با حضور دکتر شیری مدیرعامل بانک و  محمدرضا تفرشی رییس مرکز فرماندهی بسیج  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و اعضا بسیج این بانک برگزار شد، شیری در بخشی از سخنان خود اظهار داشت؛ بسیج یک تفکر است و باید در تمامی سازمان ها و موسسات نهادینه شود.
وی در ادامه تصریح کرد: روحیه بسیجی باید در تمامی ابعاد و واحدها تقویت شود تا زمینه اتحاد، انسجام، توسعه و بالندگی در هر سازمان فراهم شود. 
گفتنی است: در پایان مراسم مذکور، حجت الاسلام آقایی گزارشی از اقدامات حوزه مقاومت بسیج بانک ارائه نمود و اقبالیان نیز به عنوان فرمانده جدید این حوزه، برخی از برنامه های آتی حوزه را تشریح کرد.
 

گزارش تصویری