تاریخ انتشار : شنبه 23 اردیبهشت 1402 - 18:51
کد خبر : 9744

با دریافت وام قرض‌الحسنه، خود را بیمه کنید

با دریافت وام قرض‌الحسنه، خود را بیمه کنید

در چارچوب تفاهم‌نامه منعقد شده بین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و بیمه ما، امکان خرید بیمه‌نامه‌های مختلف به پشتوانه دریافت وام قرض‌الحسنه محقق شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، آیین امضای تفاهم‌نامه بین این بانک و بیمه ما با حضور دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد»

در چارچوب تفاهم‌نامه منعقد شده بین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و بیمه ما، امکان خرید بیمه‌نامه‌های مختلف به پشتوانه دریافت وام قرض‌الحسنه محقق شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، آیین امضای تفاهم‌نامه بین این بانک و بیمه ما با حضور دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «ابراهیم کاردگر» مدیرعامل بیمه ما و جمعی از مدیران ۲ مجموعه برگزار شد.
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در چارچوب طرح حمایت از کالا و خدمات ایرانی، با پرداخت وام قرض‌الحسنه به متقاضیان خدمات بیمه‌ای، امکان دریافت این خدمات را از بیمه ما برای آن‌ها فراهم می‌کند.
متقاضیان دریافت بیمه‌نامه‌های مختلف اعم از عمر و… می‌توانند با دریافت وام از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، نسبت به خرید بیمه‌نامه‌های مختلف از بیمه ما اقدام کنند.
سقف دوره بازپرداخت وام قرض‌الحسنه اعطایی در این طرح برای بیمه‌ خودرو ۱۲ ماه و برای بیمه عمر تا ۶۰ ماه در نظر گرفته شده است.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی