تاریخ انتشار : شنبه 23 اردیبهشت 1402 - 11:06
کد خبر : 9721

امکان وکالتی نمودن حساب در بانک صنعت و معدن فراهم شد

امکان وکالتی نمودن حساب در بانک صنعت و معدن فراهم شد

امکان وکالتی نمودن حساب بابت “طرح یکپارچه فروش خودروهای داخلی-مرحله دوم” در بانک صنعت و معدن از تاریخ بیستم تا بیست و نهم اردیبهشت ماه فراهم شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، افتتاح حساب وکالتی برای ثبت سفارش و خرید خودرو ضروری است. حساب وکالتی، یک نوع

امکان وکالتی نمودن حساب بابت “طرح یکپارچه فروش خودروهای داخلی-مرحله دوم” در بانک صنعت و معدن از تاریخ بیستم تا بیست و نهم اردیبهشت ماه فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، افتتاح حساب وکالتی برای ثبت سفارش و خرید خودرو ضروری است. حساب وکالتی، یک نوع حساب بانکی است که برای پرداخت مبلغ خرید خودرو استفاده می شود و اشخاص با افتتاح این حساب اختیار مسدود کردن، رفع مسدودی و انتقال پول از حساب خود را به فروشنده می دهند.
در حساب وکالتی، به فروشنده وکالت داده می شود تا به میزان مبلغ ارزش قرارداد(ارزش خودرو و هزینه های مترتب بر آن) در حساب مشتری، وجوهی را مسدود کرده تا پس از نهایی شدن خرید خودرو از حساب خریدار و به نام وی، به حساب خود منتقل کند.
گفتنی است، اگر به هر دلیل خریدار موفق به خرید نشود، وجه مسدود شده آزاد می شود و پس از آن، برداشت این پول توسط شخص امکان پذیر است.
چه حساب هایی وکالتی نمی شود:
• حساب افراد دارای چک برگشتی
• حساب های مشترک که به نام بیش از یک فرد است
• حساب های جاری دارای دسته چک
• حساب های سپرده بلند مدت
• حسابهای ارزی
چنانچه فردی مشتری بانک صنعت و معدن می باشد و از خدمات سامانه اینترنت بانک استفاده می کند جهت تعیین حساب وکالتی می تواند به وبسایت بانک صنعت و معدن مراجعه و پس از انتخاب گزینه خدمات به منوی حساب وکالتی دسترسی پیدا کند.
شماره تماس ۲۷۸۷۴۱۲۲ به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات مشتریان می باشد.