تاریخ انتشار : پنجشنبه 21 اردیبهشت 1402 - 18:35
کد خبر : 9708

در سومین روز از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه پست بانک ایران بازدید کرد

در سومین روز از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از غرفه پست بانک ایران بازدید کرد

 در سومین روز از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، ‌دکتر عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس محمد خوانساری رئیس سازمان فناوری اطلاعات، دکتر قنبری مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور در نمایشگاه، از غرفه پست بانک ایران بازدید کردند.  به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست

 در سومین روز از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، ‌دکتر عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس محمد خوانساری رئیس سازمان فناوری اطلاعات، دکتر قنبری مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور در نمایشگاه، از غرفه پست بانک ایران بازدید کردند. 

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، در ابتدای این بازدید، سید رحمان حسین پور رئیس اداره کل روابط عمومی، گزارشی از فعالیت ، عملکرد و دستاوردهای پست بانک ایران ارائه کرد.
در ادامه حمید قیطاسوند رئیس اداره کل بازاریابی و توسعه بازار ضمن تشریح ظرفیت ها و برنامه های پست بانک ایران برای حمایت از شرکت های دانش بنبان ، از تخصیص ۴ هزار میلیارد ریال اعتبار  توسط  بانک در این زمینه خبر داد‌.
در پایان این بازدید، دکتر زارع پور از تلاش های پست بانک ایران برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها و ارائه خدمات بانکی در روستاها تقدیر و تشکر کرد.
 

گزارش تصویری