تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402 - 17:35
کد خبر : 9677

۲۰ درصد کل وام‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال ۱۴۰۱ پرداخت شد

۲۰ درصد کل وام‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال ۱۴۰۱ پرداخت شد

از نظر تعدادی، بیش از ۲۰ درصد و از نظر مبلغی بیش از ۴۳ درصد مبلغ وام‌های پرداخت شده بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در طول ۱۵ سال فعالیت خود، مربوط به سال ۱۴۰۱ بوده است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، تعداد وام‌های پرداخت شده این بانک

از نظر تعدادی، بیش از ۲۰ درصد و از نظر مبلغی بیش از ۴۳ درصد مبلغ وام‌های پرداخت شده بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در طول ۱۵ سال فعالیت خود، مربوط به سال ۱۴۰۱ بوده است.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، تعداد وام‌های پرداخت شده این بانک از آغاز فعالیت تا پایان سال ۱۴۰۱ به بیش از ۱۴ میلیون و ۷۴۶هزار فقره رسیده که ارزشی معادل ۲میلیون و ۶۳۸هزار میلیارد ریال (۲۶۳ همت) دارد.
از این تعداد بیش از ۳ میلیون فقره به ارزش یک میلیون و ۱۳۷هزار میلیارد ریال (۱۱۳ همت) مربوط به سال ۱۴۰۱ بوده است. این موضوع نشان می‌دهد که از نظر تعدادی، بیش از ۲۰ درصد و از نظر مبلغی بیش از ۴۳ درصد مبلغ وام‌های پرداخت شده بانک در طول ۱۵ سال فعالیت خود، مربوط به سال ۱۴۰۱ بوده است.
این روند نشان‌دهنده رشد چشمگیر پرداخت وام از سوی این بانک است که به پشتوانه رشد قابل توجه منابع آن انجام شده است. منابع بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال ۱۴۰۱ به بیش از ۱۵۶۲هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به سال گذشته با رقم ۸۶۴هزار میلیارد ریال، با رشد ۸۱ درصدی همراه بوده است.