تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اردیبهشت 1402 - 10:24
کد خبر : 9492

پیام مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره ی شهید استاد مرتضی مطهری و روز معلم

پیام مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره ی شهید استاد مرتضی مطهری و روز معلم

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهید بلند مقام استاد مرتضی مطهّری و همچنین تمامی معلّمان فداکار و صبور سرزمین عزیزمان ایران ، دوازدهم اردیبهشت ماه روز معلم را به تمامی معلمان محترم تبریک گفت و پیامی به همین مناسبت، صادر کرد. متن پیام تبریک دکترشیری بدین

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهید بلند مقام استاد مرتضی مطهّری و همچنین تمامی معلّمان فداکار و صبور سرزمین عزیزمان ایران ، دوازدهم اردیبهشت ماه روز معلم را به تمامی معلمان محترم تبریک گفت و پیامی به همین مناسبت، صادر کرد.

متن پیام تبریک دکترشیری بدین شرح است:
“حضرت امام علی(ع): زکات علم، اشاعه آن است.”
صفحه ی دوازدهم اردیبهشت ماهِ کتابِ تاریخِ جمهوری اسلامی ایران در تکریم از مقام شامخ معلّم، مزین به این نام شده است. منزلتی که عیار معرفت و حکمت است و در دل تاریخ پیوسته جهد کرده تا چون شیوه پیغمبران، آدمیان را از گمراهی برهاند و بر قله ی سعادت و رستگاری بنشاند.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهید بلند مقام استاد مرتضی مطهّری و همچنین تمامی معلّمان فداکار و صبور سرزمین عزیزمان ایران، دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز تجلیل از مقام والای معلّم را به تمامی معلمان عزیز و اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی که همواره در سنگر علم و فنّاوری با کوشش و تلاش دلسوزانه سعی در برافراشتن پرچم عزّت و سربلندی ملّت شریف و بزرگ ایران را دارید تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند باریتعالی سعادت و پیروزی تمامی معلمانان کشور عزیزمان ایران  را آرزومندیم.              
 بهزاد شیری
مدیرعامل پست بانک ایران

 

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی