تاریخ انتشار : دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 - 16:10
کد خبر : 9486

بیش از ۱۲۰۰ سازمان از طرح مهریار بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استقبال کردند

بیش از ۱۲۰۰ سازمان از طرح مهریار بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استقبال کردند

در حالی که طرح مهریار جزو تازه‌ترین طرح‌های ارائه شده از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران است، تا کنون بیش از ۱۲۰۰ سازمان از همکاری با بانک در چارچوب این طرح استقبال کرده‌اند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، طرح مهریار که از سوی این

در حالی که طرح مهریار جزو تازه‌ترین طرح‌های ارائه شده از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران است، تا کنون بیش از ۱۲۰۰ سازمان از همکاری با بانک در چارچوب این طرح استقبال کرده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، طرح مهریار که از سوی این بانک ارائه شده با استقبال گسترده دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی روبه‌رو شده؛ به‌طوری که تا کنون ۱۲۰۶ سازمان در چارچوب این طرح همکاری خود با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را آغاز کرده‌اند.
این سازمان‌ها بیش از ۲۸۷هزار نفر پرسنل دارند و حدود ۱۱۲هزار میلیارد ریال حقوق و مزایای کارکنان خود را از طریق حساب‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران واریز کرده‌اند.
بیشترین سهم از مبالغ واریزی حقوق و مزایا در حال حاضر مرتبط با استان‌های تهران، البرز و یزد است. استان‌های یزد، اصفهان و تهران نیز بیشترین سهم از لحاظ تعداد سازمان‌های ثبت شده در سامانه طرح مهریار را دارند.
گفتنی است طرح مهریار در سال ۱۴۰۱ از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ارائه شد و سازوکار آن به‌گونه‌ای است که سازمان‌ها می‌توانند با پرداخت حقوق و مزایای کارکنان خود از طریق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، از اعتبار تخصیص‌یافته به کارکنان برای دریافت وام قرض‌الحسنه بهره‌مند شوند.