تاریخ انتشار : پنجشنبه 7 اردیبهشت 1402 - 14:09
کد خبر : 9404

پیام تسلیت سرپرست بانک ملی ایران در پی شهادت آیت الله سلیمانی

پیام تسلیت سرپرست بانک ملی ایران در پی شهادت آیت الله سلیمانی

سرپرست بانک ملی ایران درپیامی شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی عضو مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران ابوالفضل نجارزاده سرپرست بانک ملی ایران درپی شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی عضو مجلس خبرگان رهبری در پیامی شهادت این عالم ربانی را تسلیت گفت. متن

سرپرست بانک ملی ایران درپیامی شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی عضو مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران ابوالفضل نجارزاده سرپرست بانک ملی ایران درپی شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی عضو مجلس خبرگان رهبری در پیامی شهادت این عالم ربانی را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است: 
شهادت حضرت آیت الله سلیمانی موجب تاسف و تالم خاطر شد. این عالم مجاهد در طول دوران حیات با برکت خود، اقدامات اثربخشی را در راستای اهداف انقلاب اسلامی و ترویج مسائل اسلامی و دینی به یادگار گذاشته است. ایشان در تمام فعالیت ها و مسئولیت های دوران حیات شان همواره موجب انسجام اقشار مختلف و افزایش همدلی در بین مردم بوده اند.اینجانب فقدان این چهره ارزشمند را به مقام معظم رهبری، بیت معظم و فرزندان مکرم ایشان و مردم انقلابی ایران عزیز به خصوص هموطنانمان در استان مازندران تسلیت عرض کرده و از درگاه حضرت حق، برای آن عالم جلیل‌القدر علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و اجر مسئلت دارد.