تاریخ انتشار : دوشنبه 4 اردیبهشت 1402 - 18:05
کد خبر : 9321

جابجایی موقت شعب رسالت و بلوار پروین بانک اقتصادنوین

جابجایی موقت شعب رسالت و بلوار پروین بانک اقتصادنوین

شعب رسالت و بلوار پروین بانک اقتصادنوین در تهران به‌منظور انجام عملیات بازسازی به محل موقت منتقل شدند و پس از اتمام فرایند بازسازی، دوباره در محل‌های قبلی آماده خدمت‌رسانی به مشتریان گرامی خواهند بود. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، شعبه رسالت (کد ۱۲۹) از امروز، چهارم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲

شعب رسالت و بلوار پروین بانک اقتصادنوین در تهران به‌منظور انجام عملیات بازسازی به محل موقت منتقل شدند و پس از اتمام فرایند بازسازی، دوباره در محل‌های قبلی آماده خدمت‌رسانی به مشتریان گرامی خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، شعبه رسالت (کد ۱۲۹) از امروز، چهارم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ به‌طور موقت به محل شعبه بنی‌هاشم (کد ۲۰۴) به نشانی تهران، بزرگراه رسالت، خیابان بنی‌هاشم، نبش کوچه ولی‌زاده، پلاک ۱۱۹ و شعبه بلوار پروین (کد ۱۵۴) از تاریخ مذکور به محل موقت به نشانی تهران، میدان الغدیر، خیابان دلاوران، بعد از چهارراه تکاوران، پلاک ۱۹۶ منتقل شدند.

گفتنی است، ازآنجاکه خدمات بانک اقتصادنوین به‌صورت یکپارچه در تمامی شعب ارائه می‌شوند، مشتریان این بانک جز در برخی خدمات خاص، محدودیتی در دریافت خدمات بانکی و انتخاب شعبه ندارند و به‌آسانی می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را از تمامی شعب این بانک در سراسر کشور دریافت کنند.

نشانی و شماره تماس شعبه بنی هاشم

نشانی و شماره تماس موقت شعبه بلوار پروین