تاریخ انتشار : یکشنبه 27 فروردین 1402 - 13:48
کد خبر : 9193

رشد ۴۳ درصدی پرداخت وام آنلاین در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

رشد ۴۳ درصدی پرداخت وام آنلاین در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

در سال ۱۴۰۱ بیش از ۲۰۸هزار نفر از مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران وام خود را به‌صورت آنلاین دریافت کرده‌اند که رشد ۴۳ درصدی نسبت به سال قبل را نشان می‌دهد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، تعداد وام‌های پرداخت شده به‌صورت آنلاین این بانک از ۱۴۶هزار

در سال ۱۴۰۱ بیش از ۲۰۸هزار نفر از مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران وام خود را به‌صورت آنلاین دریافت کرده‌اند که رشد ۴۳ درصدی نسبت به سال قبل را نشان می‌دهد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، تعداد وام‌های پرداخت شده به‌صورت آنلاین این بانک از ۱۴۶هزار فقره در سال ۱۴۰۰ به ۲۰۸هزار فقره در سال ۱۴۰۱ رسیده و معادل ۴۳ درصد افزایش یافته است.
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بسیاری از خدمات بانکی را برای نخستین بار به شبکه بانکی معرفی کرده؛ به‌طوری که درخواست وام از طریق وب‌سایت از سال ۱۳۹۶ و درخواست وام از طریق همراه‌بانک نیز از سال ۱۴۰۰ به سبد خدمات این بانک افزوده شده است.
همچنین مشتریان این بانک از سال ۱۳۹۶ به این سو قادرند از طریق وب‌سایت بانک یا اپلیکیشن «مهریران» معدل حساب خود را چک کنند و به این صورت از وام‌های قابل دریافت برای خود آگاه شوند.