تاریخ انتشار : سه شنبه 22 فروردین 1402 - 14:36
کد خبر : 9115

عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۶ مطلوب است

عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۶ مطلوب است

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای پرداخت تسهیلات «بند الف» تبصره ۱۶ طی سال گذشته قدردانی کرد و گفت: امیدواریم در سال جاری نیز پرداخت این تسهیلات به حد مطلوب برسد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «امیر حسن‌زاده» سرپرست

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای پرداخت تسهیلات «بند الف» تبصره ۱۶ طی سال گذشته قدردانی کرد و گفت: امیدواریم در سال جاری نیز پرداخت این تسهیلات به حد مطلوب برسد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «امیر حسن‌زاده» سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان در راستای تحقق شعار سال و بررسی تسهیلات بند «الف و جزء۲» تبصره ماده ۱۶ با مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان کرمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی در این دیدار از عملکرد مطلوب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان کرمان در حوزه پرداخت تسهیلات «بند الف» تبصره ۱۶ طی سال گذشته قدردانی کرد و گفت: امیدواریم در سال جاری نیز پرداخت این تسهیلات به حد مطلوب برسد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان با اشاره به نام‌گذاری شعار سال با عنوان «مهار تورم و رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) تأکید کرد: با توجه به شعار امسال، هدف این است که ارائه تسهیلات بانک‌ها در راستای افزایش تولید باشد که این مهم در مهار تورم نقش به‌سزایی دارد.
حسن‌زاده با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین ریشه‌های ارتکاب جرم در جامعه بیکاری است، تصریح کرد: تسهیلات اشتغالزایی باید به اشتغال منتهی شود تا بسیاری ازمسائل اجتماعی در جامعه حل شود.
«حسین خزاعی» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان کرمان نیز در این دیدار اظهار داشت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نخستین و بزرگترین بانک قرض‌الحسنه کشور است که با تأکید بر الگوهای بانکداری اسلامی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی دولت، سازمان‌ها و نهادها گام‌های مؤثری برداشته است.
وی به آمار و عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان کرمان در حوزه پرداخت تسهیلات تبصره ۱۶ اشاره کرد و گفت: امیدواریم در سال جاری در حوزه پرداخت تسهیلات بند ب تبصره ۱۶ اقدامات مؤثری انجام شود.
مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان کرمان ضمن تشریح طرح‌های «مهریار»، «بیمه عمر مانده بستانکار» و همچنین بیان مزایای پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان از طریق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، گفت: آمادگی داریم تا با استفاده از ظرفیت‌های این بانک و در چارچوب ضوابط و مقررات بانکی به کارکنان بخش دولتی و خصوصی وام‌های قرض‌الحسنه پرداخت کنیم.