تاریخ انتشار : یکشنبه 20 فروردین 1402 - 17:36
کد خبر : 9067

تعداد مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از مرز ۱۴ میلیون نفر عبور کرد

تعداد مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از مرز ۱۴ میلیون نفر عبور کرد

تعداد مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پایان سال ۱۴۰۱ با رشدی ۱۹ درصدی به بیش از ۱۴ میلیون نفر رسید. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، تعداد مشتریان بانک در پایان سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۱ میلیون و ۹۰۰هزار نفر بوده که در پایان سال ۱۴۰۱

تعداد مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در پایان سال ۱۴۰۱ با رشدی ۱۹ درصدی به بیش از ۱۴ میلیون نفر رسید.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، تعداد مشتریان بانک در پایان سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۱ میلیون و ۹۰۰هزار نفر بوده که در پایان سال ۱۴۰۱ با رشدی ۱۹ درصدی به رقم ۱۴میلیون و ۱۳۵هزار نفر رسید.
استقبال مردم از سبد متنوع محصولات ارائه شده از سوی بانک و خدمات بانک که اغلب به‌صورت آنلاین و غیرحضوری ارائه می‌شود، باعث شده در طول سال‌های اخیر همواره حدود ۲ میلیون نفر در سال به جمع اعضای خانواده بزرگ بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بپیوندند.
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال ۱۴۰۱ دستاوردهای مختلفی داشت که از جمله آن‌ها می‌توان به پیوستن بانک به باشگاه ۱۰۰هزار میلیارد تومانی‌ها اشاره کرد. قرار گرفتن در لیست ۱۰۰۰ بانک برتر جهان به انتخاب نشریه بنکر از دیگر موفقیت‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال گذشته بوده است.