تاریخ انتشار : یکشنبه 20 فروردین 1402 - 9:39
کد خبر : 9035

چهل و هفتمین مدرسه بانک اقتصادنوین در الله‌آباد تربت‌جام احداث می‌شود

چهل و هفتمین مدرسه بانک اقتصادنوین در الله‌آباد تربت‌جام احداث می‌شود

مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای الله‌آباد از توابع شهرستان تربت‌جام واقع در استان خراسان رضوی، به‌عنوان چهل و هفتمین مدرسه احداث‌شده توسط این بانک به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این مدرسه سه کلاسه با ۱۶۵ مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع

مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای الله‌آباد از توابع شهرستان تربت‌جام واقع در استان خراسان رضوی، به‌عنوان چهل و هفتمین مدرسه احداث‌شده توسط این بانک به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این مدرسه سه کلاسه با ۱۶۵ مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع تکمیل و تقدیم به آینده‌سازان این خطه از ایران عزیز خواهد شد. گفتنی است، بانک اقتصادنوین در راستای ایفای مسئولیت¬های اجتماعی خود در جهت توسعه زیرساخت‌های آموزشی در نقاط کمتر برخوردار، تاکنون ۳۵ مدرسه را تکمیل و افتتاح کرده و ۱۲ مدرسه دیگر نیز در دست ساخت دارد که از این تعداد هفت مدرسه در استان‌های مرکزی، سیستان و بلوچستان، کرمان، یزد و اصفهان پیش از آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ افتتاح خواهند شد و در اختیار نظام آموزش‌وپرورش کشور قرار خواهند گرفت.

اخبار مرتبط

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی