تاریخ انتشار : سه شنبه 8 فروردین 1402 - 14:21
کد خبر : 8938

«طرح آتیه ملی»؛ محصول جدید و منحصربفرد بانک ملی ایران

«طرح آتیه ملی»؛ محصول جدید و منحصربفرد بانک ملی ایران

بانک ملی ایران در راستای حمایت و تأمین منابع مورد نیاز نوجوانان و جوانان کشورمان برای تحصیل، ازدواج، مسکن و … در آینده، “طرح آتیه ملی” را عرضه کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این طرح پس از افتتاح حساب کوتاه‌مدت یا بلندمدت توسط متقاضیان و از

بانک ملی ایران در راستای حمایت و تأمین منابع مورد نیاز نوجوانان و جوانان کشورمان برای تحصیل، ازدواج، مسکن و … در آینده، “طرح آتیه ملی” را عرضه کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این طرح پس از افتتاح حساب کوتاه‌مدت یا بلندمدت توسط متقاضیان و از طریق اندوخته و سپرده‌گذاری تدریجی، پس از مدت یک تا ۱۵ سال امکان استفاده از مزایای طرح شامل سود سپرده‌های کوتاه‌مدت، بلندمدت و همچنین پرداخت تسهیلات ویژه با مبلغ، مدت بازپرداخت و نرخ متفاوت دیده شده است.در طرح آتیه ملی پس از گذشت ۵ سال تا سقف ۵ میلیارد ریال امکان دریافت تسهیلات وجود دارد که با افزایش مدت ماندگاری منابع، امکان افزایش سقف تسهیلات موضوع طرح تا ۱۵ میلیارد ریال امکان پذیر است. لازم به ذکر است، تمامی جوانان بالای ۱۸ سال می‌توانند برای آینده خود و همچنین پدران و مادران برای آینده فرزندانشان در این طرح مشارکت کنند.