تاریخ انتشار : پنجشنبه 3 فروردین 1402 - 15:11
کد خبر : 8889

جشنواره‌ عیدانه‌ سامانه بام با جوایز میلیونی

جشنواره‌ عیدانه‌ سامانه بام با جوایز میلیونی

همزمان با فرا رسیدن سال جدید، سامانه بام با بیش از ۱۰ میلیون کاربر تا ۱۳ فروردین ماه سال جاری جشنواره‌ عیدانه‌ با جوایز میلیونی برگزار می کند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، سامانه بام به پاس همدلی و به رسم شیرینِ عیدی دادن با برگزاری جشنواره‌ عیدانه

همزمان با فرا رسیدن سال جدید، سامانه بام با بیش از ۱۰ میلیون کاربر تا ۱۳ فروردین ماه سال جاری جشنواره‌ عیدانه‌ با جوایز میلیونی برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، سامانه بام به پاس همدلی و به رسم شیرینِ عیدی دادن با برگزاری جشنواره‌ عیدانه با عنوان «با بام عیدی بده، از بام عیدی بگیر»، با ارائه جوایز میلیونی به شرکت کنندگان در این جشنواره شریک شادیِ لحظه‌های خوش کاربران خواهد بود.
کاربران و شرکت کنندگان در این جشنواره تا ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۲ فرصت دارند، بدون نیاز به پول نو، ساده و سریع با استفاده از کارت‌ به‌کارت عیدی بدهند و با خرید شارژ و بسته‌ اینترنتی  ، شانس خود را برای برنده شدن در قرعه‌کشی جوایز میلیونی بام افزایش دهند.کاربران سامانه می توانند با مراجعه به آدرس my.bmi.ir/landing در این جشنواره شرکت کنند.