تاریخ انتشار : دوشنبه 29 اسفند 1401 - 11:13
کد خبر : 8829

اعلام شعب کشیک و ساعت کار بانک سینا در ایام تعطیل نوروز ۱۴۰۲

اعلام شعب کشیک و ساعت کار بانک سینا در ایام تعطیل نوروز ۱۴۰۲

اسامی شعب کشیک و زمان فعالیت بانک سینا در ایام نوروز ۱۴۰۲ اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا به منظور ارائه خدمات بانکی مورد نیاز هموطنان در ایام تعطیل نوروز، شعب منتخب این بانک و واحدهای ستادی (بنا بر ضرورت) در روزهای دوم و سوم فروردین ماه سال

اسامی شعب کشیک و زمان فعالیت بانک سینا در ایام نوروز ۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا به منظور ارائه خدمات بانکی مورد نیاز هموطنان در ایام تعطیل نوروز، شعب منتخب این بانک و واحدهای ستادی (بنا بر ضرورت) در روزهای دوم و سوم فروردین ماه سال ۱۴۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۲ فعال خواهند بود.
بر اساس این گزارش، اسامی شعب کشیک بانک سینا در نوروز ۱۴۰۲ در پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی https://www.sinabank.ir قابل مشاهده است.
همچنین به منظور ارائه خدمات هر چه بهتر به هموطنان، کارکنان شعب بانک سینا در خصوص پول‌گذاری در دستگاه‌های خودپرداز طی روزهای تعطیل اقدام می‌نمایند و کارشناسان انفورماتیک مدیریت‌های مناطق نیز جهت پشتیبانی از این امر حاضر خواهند بود.
مرکز ارتباط مشتریان بانک سینا به شماره ۰۲۱۴۱۷۳۱ نیز به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات بانکی هموطنان خواهد بود.

جهت مشاهده لیست شعب کشیک اینجا را کلیک نمایید.

برچسب ها : ،