تاریخ انتشار : یکشنبه 28 اسفند 1401 - 11:59
کد خبر : 8789

امکان ثبت پیام تصویری در کارت هدیه بانک کشاورزی فراهم شد

امکان ثبت پیام تصویری در کارت هدیه بانک کشاورزی فراهم شد

بانک کشاورزی در اجرای برنامه های خدمات بانکداری الکترونیکی و ارائه خدمات و محصولات نوین متناسب با نیازهای مشتریان، امکان ثبت پیام تبریک تصویری بر روی کارت های هدیه را فراهم کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، با استفاده از این خدمت که با عنوان«کارت هدیه واقعیت افزوده»صادر خواهد

بانک کشاورزی در اجرای برنامه های خدمات بانکداری الکترونیکی و ارائه خدمات و محصولات نوین متناسب با نیازهای مشتریان، امکان ثبت پیام تبریک تصویری بر روی کارت های هدیه را فراهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، با استفاده از این خدمت که با عنوان«کارت هدیه واقعیت افزوده»صادر خواهد شد، امکان ثبت پیام های تصویری فراهم شده و مشتریان  با اسکن رمزینه پاسخ سریع (QR Code) چاپ شده روی کارت مذکور از طریق تلفن همراه به پایگاه اینترنتی مربوطه هدایت شده و می توانند یکی از فیلم های موجود را انتخاب کنند.

براساس این گزارش،  دریافت کننده کارت نیز با اسکن QRCode چاپ شده روی کارت از طریق تلفن همراه خود به پایگاه اینترنتی مربوطه دسترسی پیدا کرده و ویدیوی ارسالی را مشاهده خواهد کرد.

این گزارش می افزاید، در حال حاضر این خدمت به صورت آزمایشی از  اسفندماه سال جاری در دسترس مشتریان شعبه مرکزی بانک کشاورزی قرار دارد و پس از طی مراحل اولیه از طریق شعب این بانک در سراسر کشور، در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.