تاریخ انتشار : یکشنبه 28 اسفند 1401 - 20:02
کد خبر : 8788

پیام تبریک مدیرعامل بانک پارسیان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام تبریک مدیرعامل بانک پارسیان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

مدیرعامل بانک پارسیان با صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز، بهار طبیعت و تقارن آن با ماه‌ پرفضیلت رمضان را به مشتریان ارجمند، سهامداران گرانقدر و همکاران خدوم بانک پارسیان تبریک و تهنیت گفت . در متن پیام کورش پرویزیان آمده است : زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی از این باد ار مدد خواهی

مدیرعامل بانک پارسیان با صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز، بهار طبیعت و تقارن آن با ماه‌ پرفضیلت رمضان را به مشتریان ارجمند، سهامداران گرانقدر و همکاران خدوم بانک پارسیان تبریک و تهنیت گفت .

در متن پیام کورش پرویزیان آمده است :
زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی
از این باد ار مدد خواهی چراغ دل بر افروزی
همزمانی بهار طبیعت و بهار قرآن نوید بخش فصل نوینی از مسیر توسعه، پیشرفت و همدلی با رویکرد تبدیل بالقوه ها به بالفعل ها و شروعی دوباره و امید به آینده ای روشن است و در این راه انگیزه، تلاش و همت مضاعف فردایی بهتر را برای ما به ارمغان می آورد.
بانک پارسیان در سالی که گذشت در جریان تحولات اقتصادی کشور توانست علیرغم فراز و فرودها، رسالت خود را همگام با ماموریت های نظام بانکی کشور جامه عمل بپوشاند و باردیگر اثرگذاری و نقش کلیدی خود را در پشتیبانی از تولید و اشتغال کشور به نحو مطلوب ایفا کند.
بانک پارسیان به پشتوانه حمایت سهامداران ، اعتماد مشتریان و همت کارکنان توانست دستاوردهای مهمی در کارنامه عملکردی خود ثبت کند که این مهم محصول تلاش، کوشش، همدلی و هم افزایی تمامی کارکنان این بانک بزرگ کشور است که بر خود واجب می دانم از تلاش های دلسوزانه یکایک همکاران صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری نمایم.
در طلیعه سال جدید، همراه با بهترین آرزوها برای خانواده بزرگ گروه بانک پارسیان امیدوارم با بهره گیری از ظرفیت های بانک، همت و تلاش کارکنان شاهد تحقق اهداف بانک و رونق بخشیدن به چرخه اقتصادی کشور باشیم.
فرا رسیدن سال نو را خدمت تمامی همکاران تلاشگر نظام بانکی تبریک عرض می کنم وبا آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ضیافت الله رمضان، امیدوارم با لطف خدای منان سال جدید، سالی سرشار از سعادت، سلامتی، شادکامی توأم با خیر و برکت برای تمامی تلاشگران عرصه اقتصادی و نظام بانکی و تمام مردم ایران عزیزمان باشد.
احسن الحال را برایتان آرزومندم.