تاریخ انتشار : یکشنبه 28 اسفند 1401 - 14:11
کد خبر : 8767

پیام تبریک سرپرست بانک توسعه صادرات ایران به مناسبت ورود به سال۱۴۰۲

پیام تبریک سرپرست بانک توسعه صادرات ایران به مناسبت ورود به سال۱۴۰۲

آقای محمدجعفر مزده در پیامی فرارسیدن نوروز سال ۱۴۰۲ را به مشتریان و همکاران تبریک گفت و از همدلی و مشارکت فعالان عرصه صادرات تشکر کرد. متن پیام ایشان به این شرح است : یامقلب القلوب والابصار یا مدبراللیل و النهار یامحول الحول والاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال مشتریان گرامی ، همکاران ارجمند بانک

آقای محمدجعفر مزده در پیامی فرارسیدن نوروز سال ۱۴۰۲ را به مشتریان و همکاران تبریک گفت و از همدلی و مشارکت فعالان عرصه صادرات تشکر کرد.

متن پیام ایشان به این شرح است :

یامقلب القلوب والابصار یا مدبراللیل و النهار
یامحول الحول والاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال

مشتریان گرامی ، همکاران ارجمند بانک توسعه صادرات ایران

سلام علیکم
در سایه الطاف بیکران الهی، دفتر پربرگ سال ۱۴۰۱ به پایان رسید و با عنایت حضرت حق حکایت عمر ما همچنان باقیست. این سال را نیز به رغم تمام فراز و نشیب ها، با تلاشهای بی وقفه در خدمت صادرکنندگان و تلاشگران عرصه تجارت بودیم.
امید است در سال پیش رو که آغازش قرین با ماه پر از رحمت و مبارک رمضان است، برکت و رافت خداوندی شامل عموم هموطنان باشد و ارائه خدمات و تسهیلات نیز در اگزیم بانک ایران درراستای ارتقای جایگاه صادرات غیرنفتی و افزایش رضایتمندی مشتریان تداوم یابد.
فرصت را مغتنم شمرده حیات دوباره زمین و بهار دل انگیز طبیعت را تهنیت گفته و از همدلی تمامی همراهان این عرصه در مجموعه بانک، شرکتهای تابعه و فعالان صادراتی در طول سال گذشته صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.
از درگاه خداوند منان برای همگی شما عزیزان سالی سرشار از سلامتی، سعادت، سربلندی و بهروزی آرزومندم.

محمدجعفر مزده