تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 اسفند 1401 - 3:25
کد خبر : 8686

۶۰۰۰ فقره وام خرید کالا و خدمات در خوزستان پرداخت شد

۶۰۰۰ فقره وام خرید کالا و خدمات در خوزستان پرداخت شد

بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان خوزستان بدون نیاز به سپرده‌گذاری، تا سقف یک میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه خرید کالا و خدمات با کارمزد حداکثر ۴ درصد پرداخت می‌کند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، ۶۰۰۰ فقره وام خرید کالا و خدمات به ارزش

بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان خوزستان بدون نیاز به سپرده‌گذاری، تا سقف یک میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه خرید کالا و خدمات با کارمزد حداکثر ۴ درصد پرداخت می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، ۶۰۰۰ فقره وام خرید کالا و خدمات به ارزش بیش از ۲۱۲۴ میلیارد ریال در خوزستان پرداخت شد.
در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در حمایت از کالای ایرانی، رونق تولید، اشتغالزایی و کمک به افزایش توان خرید مردم، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان خوزستان بدون سپرده‌گذاری، تا سقف یک میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه با کارمزد حداکثر ۴ درصد پرداخت می‌کند.
وام کالاکارت در استان خوزستان نسبت به سال گذشته بیش از ۱۰۰ درصد رشد داشته و شعب بانک در این استان بدون هیچ گونه محدودیتی آماده پرداخت وام خرید کالا و خدمات به هموطنان خوزستانی هستند.