تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 اسفند 1401 - 23:25
کد خبر : 8679

ارسال کمک‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به مناطق محروم روستایی و عشایری کهگیلویه و بویراحمد

ارسال کمک‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به مناطق محروم روستایی و عشایری کهگیلویه و بویراحمد

کالاهای خریداری شده‌ بانک جهت توزیع در مناطق محروم روستایی و عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مهرداد آرمین مدیر شعب بانک در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کمک این بانک به مناطق محروم استان گفت:

کالاهای خریداری شده‌ بانک جهت توزیع در مناطق محروم روستایی و عشایری استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مهرداد آرمین مدیر شعب بانک در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کمک این بانک به مناطق محروم استان گفت: کالاهای خریداری شده (وسایل گرمایشی و مخزن آب) توسط این بانک جهت توزیع در مناطق محروم روستایی و عشایری در اختیار سپاه فتح استان قرار گرفت.
وی با اشاره به سابقه کمک‌های بانک به مردم استان، اظهار داشت: مساعدت و مشارکت‌های بانک در زلزله سی‌سخت، خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران کرونایی، کمک به تکمیل مرکز پزشکی هسته‌ای یاسوج و اهدای لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان منطقه دیشموک نیز بخشی از اقدامات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به مردم استان در حوزه مسئولیت اجتماعی بوده است.
سردار «مصطفی مثنوی» جانشین فرمانده سپاه فتح نیز در این رابطه بیان داشت: به یاد داریم که بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در زمان زلزله سی‌سخت، بانکی بود که با تصویب خط اعتباری قرض‌الحسنه و تحویل اقلام مورد نیاز مناطق زلزله‌زده خود را در کنار مردم قرار داد. این بانک که برخواسته از افکار اقتصاد اسلامی است، همواره در کنار مردم استان بوده است.
وی افزود: عملکرد پرسنل خدوم و خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همواره موجب جلب رضایت مردم شده است و از جانب خود و همکارانم آرزوی موفقیت و سلامتی برای خدمتگزاران این بانک اسلامی را دارم.