تاریخ انتشار : یکشنبه 21 اسفند 1401 - 13:16
کد خبر : 8567

افزایش سقف تعهدات ارزی شرکت خدمات صرافی بانک کشاورزی

افزایش سقف تعهدات ارزی شرکت خدمات صرافی بانک کشاورزی

سقف تعهدات ارزی شرکت خدمات صرافی بانک کشاورزی  از ۴.۵ به ۱۹.۴ میلیون یورو افزایش یافت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، با افزایش سقف تعهدات ارزی شرکت صرافی بانک کشاورزی، این شرکت می تواند سهم بیشتری از بازار تراکنش های ارزی را به خود اختصاص دهد و این امر،

سقف تعهدات ارزی شرکت خدمات صرافی بانک کشاورزی  از ۴.۵ به ۱۹.۴ میلیون یورو افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، با افزایش سقف تعهدات ارزی شرکت صرافی بانک کشاورزی، این شرکت می تواند سهم بیشتری از بازار تراکنش های ارزی را به خود اختصاص دهد و این امر، تاثیر به سزایی در بهبود و تقویت بسته خدمات ریالی و ارزی بانک کشاورزی برای مشتریان خواهد داشت.

این گزارش می افزاید: در پی صدور مجوز جدید از سوی بانک مرکزی، شرکت صرافی بانک کشاورزی در شمار شرکت های با سقف ارائه خدمات ارزی رقابتی قرار گرفته است و می تواند علاوه بر ارائه خدمات ارزی به صنایع بزرگ و تکمیلی بخش کشاورزی و ایفای نقش موثر در صادرات محصولات و نیز واردات نهاده های کشاورزی، در سایر بخش های صنعتی و خدماتی اعم از محصولات پالایشگاهی، پتروشیمی، فلزی، توریستی و … نیز خدمات ارزی معتبر و بهنگام ارائه دهد.

شایان ذکر است شرکت خدمات صرافی بانک کشاورزی در سال ۱۳۸۳ با مجوز رسمی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تأسیس شده است و از جمله شرکت های معتبر و دارای قدمت در زمینه ارائه خدمات صرافی در کشور است.