تاریخ انتشار : یکشنبه 21 اسفند 1401 - 5:23
کد خبر : 8548

گسترش همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و بانک تجارت

گسترش همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و بانک تجارت

گسترش همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و بانک تجارت الحاقیه تفاهم نامه همکاری دو بانک قرض الحسنه رسالت و تجارت به امضای مدیران عامل این بانک ها رسید. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی، مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت درآیین انعقاد الحاقیه این تفاهم نامه با اشاره به عملیاتی


گسترش همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و بانک تجارت


الحاقیه تفاهم نامه همکاری دو بانک قرض الحسنه رسالت و تجارت به امضای مدیران عامل این بانک ها رسید.


به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی، مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت درآیین انعقاد الحاقیه این تفاهم نامه با اشاره به عملیاتی کردن بانکداری بدون شعبه گفت: از چند سال گذشته جمع آوری شعب در بانک قرض الحسنه رسالت کلید خورد و خوشبختانه امروز تمام خدمات این بانک در یک مرکز عملیات بانکی ارائه می شود.
محمدحسین حسین زاده با ارائه گزارشی از وام های پرداختی این بانک در سال گذشته گفت:  در سال ۱۴۰۰ بیش از یک میلیون فقره وام با میانگین ۳۲ میلیون تومان به صورت غیرحضوری به مشتریان پرداخت شده است.
وی همچنین با اشاره به سامانه اعتبارسنجی مرات گفت: این سامانه را برای تسهیل دریافت وام مشتریان به کار گرفته ایم و تاکنون بیش از چهار میلیون نفر عضو دارد.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در ادامه  با اشاره به همکاری مشترک با بانک تجارت گفت: قرار گرفتن دو بانک در کنار هم می تواند برای دو مجموعه وهمچنین برای مردم خلق ارزش کند.
به گفته ایشان ارائه ضمانت نامه بانکی از سوی بانک تجارت به مشتریان برگزیده بانک قرض الحسنه رسالت از جمله مفاد این همکاری است.
مدیرعامل بانک تجارت نیز در این مراسم گفت: ظرفیت های ارزشمندی در بانک قرض الحسنه رسالت به کار گرفته شده است که می تواند بستری برای گسترش همکاری دو مجموعه باشد.
هادی اخلاقی آغاز این همکاری را نقطه شروع خوبی برای توسعه تعاملات برشمرد وگفت: در زمینه های دیگری همچون اعتبارسنجی نیز می توانیم از این ظرفیت ها بهره مند شویم.