تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 اسفند 1401 - 16:50
کد خبر : 8464

امکان وکالتی کردن حساب و خرید محصولات شرکت "ایران خودرو" در بانک کشاورزی فراهم شد

امکان وکالتی کردن حساب و خرید محصولات شرکت "ایران خودرو" در بانک کشاورزی فراهم شد

در راستای توسعه خدمات غیرحضوری و برخط بانک کشاورزی، امکان وکالتی کردن حساب و خرید محصولات شرکت ایران خودرو، در این بانک فراهم شد.  به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، مشتریان این بانک به منظور انجام مراحل خرید خودرو ازشرکت «ایران خودرو» می توانند با تکمیل وجه در حساب خود

در راستای توسعه خدمات غیرحضوری و برخط بانک کشاورزی، امکان وکالتی کردن حساب و خرید محصولات شرکت ایران خودرو، در این بانک فراهم شد.

 به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، مشتریان این بانک به منظور انجام مراحل خرید خودرو ازشرکت «ایران خودرو» می توانند با تکمیل وجه در حساب خود نزد بانک کشاورزی از این خدمت بهره‌ مند شوند.

 براساس این گزارش؛ متقاضیانی که دربانک کشاورزی حساب دارند، می توانند به بخش وکالتی کردن حساب ها در پایگاه اینترنتی بانک کشاورزی به نشانی https://ib.bki.ir/pid186.lmx مراجعه و به صورت آنلاین نسبت به وکالتی کردن حساب های خود، اقدام کنند و نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک نخواهند داشت.

این گزارش می افزاید: برای استفاده از این خدمت بانک کشاورزی، داشتن شماره حساب نزد این بانک کافی است و نیازی به فعالسازی اینترنت بانک و یا همراه بانک نیست.