تاریخ انتشار : سه شنبه 16 اسفند 1401 - 17:18
کد خبر : 8429

برگزاری دوره آموزشی درباره پولشویی برای شرکت های زیر مجموعه بانک ملی ایران

برگزاری دوره آموزشی درباره پولشویی برای شرکت های زیر مجموعه بانک ملی ایران

اولین دوره آموزشی “پولشویی و راه های مقابله با آن” با حضور کارکنان شرکت های زیر مجموعه بانک ملی ایران، برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران،این دوره آموزشی  برای کارکنان شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا و سایر شرکت های تابعه بانک، در مرکز آموزش شهید مطهری،برگزار شد.مهدی

اولین دوره آموزشی “پولشویی و راه های مقابله با آن” با حضور کارکنان شرکت های زیر مجموعه بانک ملی ایران، برگزار شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران،این دوره آموزشی  برای کارکنان شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا و سایر شرکت های تابعه بانک، در مرکز آموزش شهید مطهری،برگزار شد.
مهدی سوهانیان رئیس اداره کل آموزش در افتتاحیه این دوره آموزشی بر اهمیت مسئولیت خطیر بانک در خصوص عملکرد شرکت های تابعه و تحت پوشش تاکید کرد و گفت: ارتقای سطح دانش کارکنان و انتقال آن،موجب افزایش بهره وری نیروی کار در بانک ملی ایران می شود.وی برگزاری دوره های مشابه برای اعضای هیئت مدیره شرکت ها را مفید و ضروری خواند.گفتنی است مفهوم پولشویی، ویژگی های جرم پولشویی، فرآیند پولشویی، آثار و تبعات منفی پولشویی از نظر اقتصادی و اجتماعی، قوانین مبارزه با پولشویی و دستور عمل های مربوط و  آیین نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی از جمله محورهای اصلی برگزاری این دوره است. برگزاری این دوره با همکاری اداره کل مبارزه با پولشویی بانک، انجام شده است .