تاریخ انتشار : سه شنبه 16 اسفند 1401 - 15:09
کد خبر : 8407

توسط بانک کشاورزی صورت پذیرفت: پرداخت ۱۳۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا از محل اعتبار« بند الف تبصره ۱۸»

توسط بانک کشاورزی صورت پذیرفت: پرداخت ۱۳۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا از محل اعتبار« بند الف تبصره ۱۸»

بانک کشاورزی در سال جاری با جذب ۱۰۰ درصد اعتبار ابلاغی« بند الف تبصره ۱۸» از اجرای برنامه اشتغال گسترده و طرح های اشتغالزا در بخش کشاورزی حمایت کرده است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، شعب این بانک در سراسر کشور از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا کنون ۱۲۹ هزار

بانک کشاورزی در سال جاری با جذب ۱۰۰ درصد اعتبار ابلاغی« بند الف تبصره ۱۸» از اجرای برنامه اشتغال گسترده و طرح های اشتغالزا در بخش کشاورزی حمایت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، شعب این بانک در سراسر کشور از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا کنون ۱۲۹ هزار و ۹۳۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا از محل اعتبار« بند الف تبصره ۱۸» به ۶ هزار و ۸۸۴ واحد تولیدی معرفی شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی پرداخت و ۱۰۰ درصد اعتبار مذکور را در حمایت از کارآفرینی و اشتغالزایی در بخش کشاورزی جذب کرده اند.

این گزارش می افزاید: تسهیلات عنوان شده بر اساس دستورالعمل اعتبار بند الف تبصره ۱۸ در استان های با اولویت نرخ بیکاری بالاتر به طرح های کارآفرینی، ایجادی، توسعه ای، تکمیلی و سرمایه درگردش بخش کشاورزی و صنایع وابسته و نیز به منظور احیای واحدهای تولیدی در این بخش پرداخت شده است.