تاریخ انتشار : سه شنبه 16 اسفند 1401 - 13:48
کد خبر : 8398

کاشت بیش از هزار اصله نهال توسط گروه فولاد صبح پارسیان

کاشت بیش از هزار اصله نهال توسط گروه فولاد صبح پارسیان

هم‌زمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک پارسیان بیش از ۱۰۰۰ اصله نهال در مجتمع فولاد صبح پارسیان یکی از شرکت‌های تولیدی زیرمجموعه گروه مالی بانک پارسیان، غرس شد. کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و با اشاره به این مهم که

هم‌زمان با روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک پارسیان بیش از ۱۰۰۰ اصله نهال در مجتمع فولاد صبح پارسیان یکی از شرکت‌های تولیدی زیرمجموعه گروه مالی بانک پارسیان، غرس شد.

کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و با اشاره به این مهم که درختان و فضای سبز ریه‌های حیاتی طبیعت و محیط اطراف هستند، گفت: حفاظت از طبیعت وظیفه حیاتی و دینی ماست و همواره باید برای حفظ سلامت جامعه در جهت ارتقا و توسعه فضای سبز و نگهداری آن تلاش کنیم.
مدیرعامل بانک پارسیان در ادامه با تأکید بر اینکه بانک پارسیان علاوه بر وظایف ذاتی خود به محیط‌زیست هم به‌عنوان یک اولویت اساسی تأکید ویژه دارد افزود: حفظ و توسعه محیط‌زیست همواره یکی از دغدغه‌های مسئولان این نهاد مالی بوده است.
کورش پرویزیان افزود : در راستای مشارکت در رونق مناطق مستعد و کمتربرخودار، فعالیت‌های انسان دوستانه، اعطای کمک‌های مالی و معنوی عام‌المنفعه اجتماعی و خیرخواهانه، تأمین مالی خوداشتغالی و بنگاه‌های تولیدی، پرداخت تسهیلات به امور قرض‌الحسنه و خانوارهای کم‌درآمد، تسهیل و تحرک چرخ های اقتصاد و تجارت، طی سال‌های گذشته بودجه چاپ تقویم و سررسید بانک پارسیان به امور خیرخواهانه اختصاص یافت.
در ادامه این مراسم مدیرعامل گروه مالی پارسیان در سخنانی با اشاره به اهمیت درختکاری و توسعه فضای سبز و حفاظت از محیط‌زیست گفت: برنامه ما این است که در سال‌های آینده در همه زیرمجموعه‌های صنعتی این گروه فضای سبز را گسترش دهیم.
حمید رفیعی افزود: با این اقدام تمامی صنایع زیرمجموعه گروه مالی پارسیان نه‌تنها آسیبی به محیط‌زیست نمی‌رسانند بلکه به‌عنوان حامی محیط‌زیست و نمونه‌ای کامل از صنایع دوستدار طبیعت خواهند بود.
فرهاد بشارتی زاده مدیرعامل گروه فولاد صبح پارسیان نیز به عزم این گروه برای توسعه فضای سبز اشاره کرد و گفت: نهضت درختکاری در مجموعه‌های تولیدی این گروه ادامه‌دار خواهد بود و تلاش ما این است محیط‌ سالم و بانشاط را برای هم‌وطنانمان فراهم کنیم.
گروه صنایع فولاد صبح پارسیان یکی از زیرمجموعه‌های گروه مالی پارسیان در سال ۱۳۹۴ تأسیس‌شده است. کارخانجات ساخت لوله‌های فولادی و پوشش داخلی و خارجی آن‌ها و همچنین کارخانه نورد گرم انواع مقاطع تیرآهن، پروفیل، نبشی و ناودانی مستقر در کارخانجات مشهد، آمل و تاکستان ازجمله واحدهای تولیدی فعال گروه صبح پارسیان است.