تاریخ انتشار : یکشنبه 14 اسفند 1401 - 22:19
کد خبر : 8332

معاون ارزی و بین‌الملل و مدیر امور سرمایه‌گذاری، سهام و شرکت‌های بانک سینا منصوب شدند

معاون ارزی و بین‌الملل و مدیر امور سرمایه‌گذاری، سهام و شرکت‌های بانک سینا منصوب شدند

با صدور احکامی جداگانه از سوی مدیرعامل بانک سینا، معاون ارزی و بین‌الملل و مدیر امور سرمایه‌گذاری، سهام و شرکت‌های این بانک منصوب شدند. غلامرضا فتحعلی در آیین اهدای این احکام با اشاره به عملیاتی کردن راهبردها و خطوط کسب‌وکار بانک سینا برای حرکت در مسیر پیشرفت اقتصادی، به اهمیت نقش فعالیت‌های ارزی و بین‌الملل

با صدور احکامی جداگانه از سوی مدیرعامل بانک سینا، معاون ارزی و بین‌الملل و مدیر امور سرمایه‌گذاری، سهام و شرکت‌های این بانک منصوب شدند.

غلامرضا فتحعلی در آیین اهدای این احکام با اشاره به عملیاتی کردن راهبردها و خطوط کسب‌وکار بانک سینا برای حرکت در مسیر پیشرفت اقتصادی، به اهمیت نقش فعالیت‌های ارزی و بین‌الملل و نیز حوزه سرمایه‌گذاری در افزایش کارآمدی و تحصیل بازدهی و بهبود عملکرد بانک اشاره کرد و گفت: با توجه به رویکرد جدید در حوزه ارزی و بین‌الملل نیاز است برای تحقق اهداف بانک در توسعه تجارت، برنامه‌های مدون و اقدامات جدیدی در دستور کار قرار گیرد تا شاهد نقش تاثیرگذار بانک در رونق اقتصادی و تامین مالی ارزی_ریالی بنگاه‌ها باشیم.
در این مراسم، از سوی مدیرعامل بانک سینا حکم انتصاب معاون ارزی و بین‌الملل به حمداله جمالی و حکم مدیر امور سرمایه‌گذاری، سهام و شرکت‌ها به اسماعیل فرهادی‌مقدم اعطا شد.

برچسب ها : ،