تاریخ انتشار : شنبه 13 اسفند 1401 - 16:29
کد خبر : 8284

افزایش ساعت کاری سامانه‌های ساتنا و پایا در روزهای پایانی سال

افزایش ساعت کاری سامانه‌های ساتنا و پایا در روزهای پایانی سال

هم‌زمان با فرارسیدن روزهای پایانی سال و افزایش مبادلات مالی و بر اساس اعلام بانک مرکزی ج.ا.ا.، بانک اقتصادنوین ساعات کاری سامانه‌های ساتنا و پایا را افزایش داد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، به منظور تسهیل مبادلات مالی مشتریان، زمان پایان کار سامانه ساتنا در روزهای ۲۷ و ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۱

هم‌زمان با فرارسیدن روزهای پایانی سال و افزایش مبادلات مالی و بر اساس اعلام بانک مرکزی ج.ا.ا.، بانک اقتصادنوین ساعات کاری سامانه‌های ساتنا و پایا را افزایش داد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، به منظور تسهیل مبادلات مالی مشتریان، زمان پایان کار سامانه ساتنا در روزهای ۲۷ و ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۱ برای دستور‌پرداخت‌های بین مشتری ساعت ۲۰:۰۰ و دستور‌پرداخت‌های بین بانکی ساعت ۲۰:۳۰ تعیین شده است. در همین راستا در روز ۲۹ اسفندماه دستور‌پرداخت‌های بین مشتری تا ساعت ۱۹:۰۰ و دستور‌پرداخت های بین بانکی تا ساعت ۱۹:۳۰ در سامانه ساتنا قابل انجام خواهد بود.
همچنین زمان تسویه سامانه پایا در سه روز پایانی سال مانند روزهای عادی و تعطیلات غیررسمی شامل چهار چرخه بوده و دستور‌پرداخت‌های شاپرکی نیز در چرخه اول (۰۳:۴۵ بامداد) تسویه خواهند شد.