تاریخ انتشار : یکشنبه 7 اسفند 1401 - 12:32
کد خبر : 8111

تقدیر از روسای موفق شعب بانک پارسیان

تقدیر از روسای موفق شعب بانک پارسیان

در سیزدهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور از ۱۵ رئیس شعبه موفق بانک پارسیان تقدیر شد. در این گردهمایی که با عنوان “مسئولیت‌های حقوقی رؤسای شعب” و با حضور محمد طالبی دبیر کل بانک مرکزی ج.ا.ایران، پیمان نوری عضو شورای پول و اعتبار و رئیس هیات انتظامی بانک مرکزی، فرشاد حیدری رئیس موسسه عالی

در سیزدهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور از ۱۵ رئیس شعبه موفق بانک پارسیان تقدیر شد.

در این گردهمایی که با عنوان “مسئولیت‌های حقوقی رؤسای شعب” و با حضور محمد طالبی دبیر کل بانک مرکزی ج.ا.ایران، پیمان نوری عضو شورای پول و اعتبار و رئیس هیات انتظامی بانک مرکزی، فرشاد حیدری رئیس موسسه عالی آموزش بانکداری ایران و مدیران ارشد نظام بانکی برگزار شد، از ۱۵ رئیس شعبه برتر بانک پارسیان تجلیل شد.
در این مراسم که از مدیران ارشد بانک پارسیان، سیامک دولتی معاون شعب و پشتیبانی و محمدرضا خسروی راد مدیر امور شعب و فروش محصولات حضور داشتند؛ از سعید فتحی علیشاه رئیس شعبه بلوار کشاورز، فتانه آقایی رئیس شعبه نوربخش اصفهان، لیلا زارع رئیس شعبه استاد شهریار ولی‌عصر تبریز، فاطمه فرخ نیا رئیس شعبه ونک، مهدی آشوری رئیس شعبه سه‌راه امین‌حضور، انسیه بهبود نمین رئیس شعبه پارک ملت, اکبر قربانی رئیس شعبه گاندی, علی ٱیتی نیا رئیس شعبه اندیمشک, مریم الله جانی رئیس شعبه ٱپادانا, حمیدرضا فدایی رئیس شعبه طالقانی کرج, علی سمیعی رئیس شعبه میدان آرژانتین, حبیب چمن رئیس شعبه سه‌راه آذری، لیلا بیک مرزه رئیس شعبه میرداماد شرقی، فاطمه بدری رمضانی رئیس شعبه بجنورد و آزاده بیات رئیس شعبه بلوار پروین به‌عنوان روسای موفق شعب بانک پارسیان تجلیل شد.
سیامک دولتی, معاون شعب و پشتیبانی بانک پارسیان در حاشیه این مراسم بابیان اینکه تجلیل از روسای شعب برتر به‌منزله نادیده گرفتن تلاش همکاران سایر شعب نیست و همه همکاران من شایسته تقدیر هستند, خاطرنشان کرد: موفقیت شعبه حاصل تلاش تیمی همه همکاران در آن شعبه و حتی شعب دیگر بانک است و هوشمندی, مشتری مداری و توجه جدی به نیاز مشتریان در این موفقیت مفید و مؤثر بوده است.
دولتی با اشاره به خوش‌نامی بانک پارسیان, افزود: همگی باید تلاش کنیم تا ضمن حفظ منافع سپرده‌گذاران و ذینفعان بانک را رشد و توسعه دهیم و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و تجربیات روسای موفق شعب بانک می‌تواند ما را دررسیدن به جایگاه مطلوب‌تر رهنمون سازد.
وی افزود: بانک پارسیان در سال جاری در بسیاری از شاخص‌ها رشدهای بسیار خوبی را تجربه کرده و این موفقیت با تلاش همکاران ما در حوزه‌های مختلف به‌دست‌آمده که قابل‌تقدیر و تشکر است.
گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک‌ها و مؤسسات اعتباری کشور، با عنایت به ‌نقش مهم رؤسای شعب در موفقیت و پیشبرد استراتژی‌ها و اهداف عملیاتی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری در نیل به اهداف نهایی سیاست‌گذار پولی و بانکی، همه‌ساله توسط مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران باهدف انتقال تجارب و مهارت‌های علمی ایشان و همچنین، باهدف قدردانی و تکریم از مدیریت شعب بانک‌‌ها و مؤسسات اعتباری به‌عنوان ارزشمندترین دارایی آن‌ها برگزار می‌‌شود. تقویت مهارت‌‌های موردنیاز و بحث و تبادل‌نظر میان رؤسای شعب نیز از دیگر اهدافی هستند که از برگزاری این گردهمایی دنبال می‌‌شوند.