تاریخ انتشار : شنبه 4 تیر 1401 - 18:55
کد خبر : 806

جابجایی موقت شعبه میدان آزادی بانک اقتصادنوین در کرمان

جابجایی موقت شعبه میدان آزادی بانک اقتصادنوین در کرمان

شعبه میدان آزادی بانک اقتصادنوین در کرمان به‌منظور انجام عملیات بازسازی به‌صورت موقت به محل شعبه بلوار آزادگان این بانک منتقل شد. به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، بر این اساس، شعبه میدان آزادی (کد ۲۷۰۱) از تاریخ شنبه ۴ تیرماه ۱۴۰۱ به محل شعبه بلوار آزادگان (کد ۲۷۰۴) به نشانی کرمان، بلوار آزادگان حدفاصل

شعبه میدان آزادی بانک اقتصادنوین در کرمان به‌منظور انجام عملیات بازسازی به‌صورت موقت به محل شعبه بلوار آزادگان این بانک منتقل شد.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، بر این اساس، شعبه میدان آزادی (کد ۲۷۰۱) از تاریخ شنبه ۴ تیرماه ۱۴۰۱ به محل شعبه بلوار آزادگان (کد ۲۷۰۴) به نشانی کرمان، بلوار آزادگان حدفاصل خیابان والفجر و آبنوس، نبش کوچه آزادگان ۲ منتقل‌شده است و پس از بازسازی و تجهیز به‌زودی در محل پیشین آماده ارائه خدمت به مشتریان گرامی این بانک خواهد بود.

گفتنی است، ازآنجاکه خدمات بانک اقتصادنوین به‌صورت یکپارچه در تمامی شعب ارائه می‌شوند، مشتریان این بانک جز در برخی خدمات خاص، محدودیتی در دریافت خدمات بانکی و انتخاب شعبه ندارند و به‌آسانی می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را از تمامی شعب این بانک در سراسر کشور دریافت کنند.