تاریخ انتشار : شنبه 6 اسفند 1401 - 12:11
کد خبر : 8057

روسای شعب بانک توسعه تعاون خوش درخشیدند

روسای شعب بانک توسعه تعاون خوش درخشیدند

در سیزدهمین گردهمایی روسای موفق شعب نظام بانکی از ده رییس شعبه برتر بانک توسعه تعاون تقدیر به عمل آمد. موسسه عالی آموزش بانکداری ایران طبق روال همه ساله با اتکا به شاخص های عملکردی در نظام بانکی روسای شعب برتر را انتخاب و مورد تقدیر قرار می دهد. در این مراسم که با حضور

در سیزدهمین گردهمایی روسای موفق شعب نظام بانکی از ده رییس شعبه برتر بانک توسعه تعاون تقدیر به عمل آمد.

موسسه عالی آموزش بانکداری ایران طبق روال همه ساله با اتکا به شاخص های عملکردی در نظام بانکی روسای شعب برتر را انتخاب و مورد تقدیر قرار می دهد.
در این مراسم که با حضور شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون، هیات عامل و مدیران ستادی برگزار شد از ده رییس شعبه موفق: یوسف بدیر زاده رییس شعبه هندیجان خوزستان، مهدی تاریوردی رییس شعبه ابهر زنجان، کریم معصومی رییس شعبه آیت اله کاشانی تهران، طاهره خدامرادی رییس شعبه چمران ساوه، منصور چابوک رییس شعبه پیشین توحید تهران، فرزاد هاشمی رییس شعبه رودبار گیلان، داریوش دهدشتیان ربیس شعبه ماهشهر خوزستان، مهدی قپانوری رییس شعبه پرند تهران، سمیرا اخلاقی رییس شعبه نظرآباد البرز و امین دهقانی دشتابی رییس شعبه چابهار تقدیر به عمل آمد.
شیخ حسینی در حاشیه این مراسم و دیدار با روسای شعب موضوع موفقیت و برتر شدن را در یک سازمان تصادفی ندانسته بلکه محصول تلاش، برنامه ریزی و اقدامات هدفمند با اتکا به رعایت ضوابط و مقررات در قالب خدمات کیفی و رضایتمندی مشتریان قلمداد کرد.
شیخ حسینی بانک توسعه تعاون را یک بانک چابک و خدمت رسان با مسئولیت و تعهدات و تکالیف متنوع یاد کرد و در این باره خاطر نشان ساخت که فعالیت در بخش اقتصادی تعاون که رویکرد و کارکرد توامانی اقتصادی و اجتماعی به همراه دارد نقش و کارکرد مسئولیت اجتماعی را به مراتب پررنگ تر می سازد.
شیخ حسینی تحقق برنامه های بانک و ارتقا و بهبود وضعیت موجود بانک در همه شاخص ها نسبت به سال گذشته محصول همدلی، همکاری تعهد وفاداری و خلاقیت و ابتکار عمل مجموعه کارکنان صف و ستاد دانست و در این باره خاطر نشان ساخت: همکاران جوان، تحصیل کرده متخصص و با تجربه علیرغم جوان بودن بانک یک مسیر طولانی را در یک بازه زمانی کوتاه طی نموده، به نحوی که امروز جایگاه این بانک در میان ذینفعان کاملا مشخص و مطالبات ذینفعان ناشی از عملکرد موفق و ظرفیت این بانک است.
شیخ حسینی حضور فعالانه مجموعه شعب بانک را در سطح کشور در همه عرصه ها به ویژه تخصیص بهینه و موثر به جامعه هدف نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد امام، سازمان بهزیستی و تخصیص تسهیلات در کمک به اشتغال خانگی و مسئولیتهای اجتماعی از جمله ازدواج ، فرزندآوری، مسکن را از بخش های عملکردی موفق این بانک یاد کرد و نسبت مصارف به منابع این بانک را توام با حجم تسهیلات پرداختی موید عملکرد موفق بانک دانست.