تاریخ انتشار : سه شنبه 2 اسفند 1401 - 15:59
کد خبر : 7988

خدمت جدید بانک ملی ایران در فرودگاه های بین المللی کشور

خدمت جدید بانک ملی ایران در فرودگاه های بین المللی کشور

بانک ملی ایران با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان و تسهیل در فرآیند دریافت ارز مسافری، خدمت جدید دریافت ارز از خودپردازهای خود را ارائه کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، طبق قوانین کسانی که قصد سفر به خارج از کشور دارند و حواله ارز مسافری برای آن ها صادر شده،

بانک ملی ایران با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان و تسهیل در فرآیند دریافت ارز مسافری، خدمت جدید دریافت ارز از خودپردازهای خود را ارائه کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، طبق قوانین کسانی که قصد سفر به خارج از کشور دارند و حواله ارز مسافری برای آن ها صادر شده، می توانند ارز مورد نظر خود را از طریق خودپردازهای ارزی بانک ملی ایران که در باجه ها و شعب معین و مشخص شده فرودگاه های بین المللی کشور مستقر هستند، تنها با وارد کردن اطلاعات هویتی خود با سهولت نسبت به تامین ارز مورد نظر خود، اقدام کنند.
با بهره گیری از این خدمت برای مشتریان و متقاضیان واجد شرایط این امکان فراهم شده که در زمان خروج از مرز های هوایی کشور با مراجعه به خودپردازهای بانک ملی ایران مبلغ ارز مصوب را در کوتاه ترین زمان ممکن و در اسرع وقت دریافت کنند و دیگر نیازی به عملیات بانکی دیگری ندارند.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی