تاریخ انتشار : سه شنبه 2 اسفند 1401 - 13:09
کد خبر : 7977

طرح بخشودگی جرائم دیرکرد وام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تمدید شد

طرح بخشودگی جرائم دیرکرد وام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تمدید شد

طرح بخشودگی جرائم دیرکرد وام که از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران آغاز شده بود، تا ۱۶ اسفند تمدید شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه الشریف، طرح بخشودگی جرائم دیرکرد وام بانک

طرح بخشودگی جرائم دیرکرد وام که از سوی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران آغاز شده بود، تا ۱۶ اسفند تمدید شد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه الشریف، طرح بخشودگی جرائم دیرکرد وام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تا ۱۶ اسفند تمدید شد.
مشتریانی که بدهی آن‌ها در سرفصل مطالبات غیرجاری است و تا کنون نسبت به تسویه آن اقدام نکرده‌اند، در صورت واریز اصل و کارمزد وام به‌صورت یک‌جا و تسویه کامل بدهی تا ۱۶ اسفند، مشمول بخشودگی جرائم دیرکرد بازپرداخت وام خواهند شد. هدف از اجرای این طرح تشویق مشتریان بدهکار به پرداخت بدهی خود است.
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اراده‌ای جدی به وصول مطالبات غیرجاری و تخصیص آن به پرداخت مجدد وام قرض‌الحسنه دارد تا به این صورت از اشتغال و تولید حمایت کرده و نیازهای ضروری مردم را رفع کند. در حال حاضر آمار مطالبات غیرجاری این بانک کمتر از نیم درصد وام پرداختی است و در این زمینه رتبه نخست نظام بانکی را به خود اختصاص داده است.