تاریخ انتشار : دوشنبه 1 اسفند 1401 - 16:21
کد خبر : 7954

حضور فعال بانک کارآفرین در نهمین همایش بانکداری الکترونیک

حضور فعال بانک کارآفرین در نهمین همایش بانکداری الکترونیک

بانک کارآفرین به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود درنهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت شرکت کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، این همایش و نمایشگاه به همت پژوهشکده پولی و بانکی، روزهای ۱ و ۲ اسفند ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود و محلی برای ارایه نوآوری‌های فناوری

بانک کارآفرین به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود درنهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت شرکت کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، این همایش و نمایشگاه به همت پژوهشکده پولی و بانکی، روزهای ۱ و ۲ اسفند ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود و محلی برای ارایه نوآوری‌های فناوری اطلاعات در شبکه بانکی کشور است.

بانک کار آفرین در این نمایشگاه به همراه بازوی فناوری اطلاعات خود《هلدینگ نگاه》 و شرکت های《عصر امین》و《ثروت ستارگان》به ارائه و معرفی آخرین دستاوردهای خود در حوزه بانکداری الکترونیک پرداخته است.

در این همایش ۲ روزه نشست‌های تخصصی و پنل‌های علمی با موضوع توسعه بانکداری الکترونیک برگزار می‌شود. همچنین علاوه بر کارشناسان بانکی، مدیران عامل برخی بانک‌های دولتی و خصوصی و برخی اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس  شورای اسلامی، به اظهار نظر می پردازند. توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه فین تک و پرداخت الکترونیک از دیگر اهداف این همایش است.

گفتنی است، این همایش از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرده، ولی از سال ۹۷ به دلیل پاندمی شروع کرونا این همایش با سه سال توقف مواجه بود که در حال حاضر از سال ۱۴۰۱ بار دیگر فعالیت می کند.

 

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی