تاریخ انتشار : سه شنبه 25 بهمن 1401 - 11:05
کد خبر : 7814

شعبه حاجی‌آباد هرمزگان در ساختمان جدید آغاز به کار کرد

شعبه حاجی‌آباد هرمزگان در ساختمان جدید آغاز به کار کرد

همزمان با چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، شعبه حاجی‌آباد هرمزگان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هویت بصری جدید بانک افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، ساختمان جدید شعبه حاجی‌آباد هرمزگان با حضور «حمیدرضا محب‌علی» مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل

همزمان با چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، شعبه حاجی‌آباد هرمزگان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هویت بصری جدید بانک افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، ساختمان جدید شعبه حاجی‌آباد هرمزگان با حضور «حمیدرضا محب‌علی» مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل حوزه مدیریت و جمعی از مدیران بانک به بهره برداری رسید.
محب‌علی در این مراسم گفت: امیدوارم افتتاح ساختمان جدید شعبه حاجی‌آباد در ماه رجب، مایه خیر و برکت برای مشتریان و مردم گران‌قدر شهرستان باشد.
وی افزود: شعبه با هدف دسترسی آسان مشتریان برای دریافت خدمات نوین بانکی در فضایی مناسب و بر اساس هویت بصری جدید بانک به بهره‌برداری رسیده است.
در این مراسم «مصطفی عبدلی» رئیس اداره کل سازمان، «احمدرضا فرجی» معاون امور استان‌ها و «حسین شادخواست» مدیر شعب استان حضور داشتند.
گفتنی است شعبه حاجی‌آباد از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرده است و حدود ۱۰هزار مشتری دارد. منابع این شعبه نیز به ۱۷۰۰میلیارد ریال بالغ می‌شود.