تاریخ انتشار : دوشنبه 24 بهمن 1401 - 15:55
کد خبر : 7768

رشد ۳۳ درصدی در جذب مشتریان جدید

رشد ۳۳ درصدی در جذب مشتریان جدید

رئیس شعبه مشهد بانک توسعه صادرات ایران از عملکرد مطلوب این شعبه در بخش جذب مشتری جدید خبر داد و گفت: براساس هدف گذاری های انجام شده در بخش حفظ مشتریان قبلی و جذب مشتریان تازه در شعب بانک توسعه صادرات ایران، مفتخر به افتتاح ۴۴ فقره حساب در شعبه مشهدطی ۹ ماهه اول سال

رئیس شعبه مشهد بانک توسعه صادرات ایران از عملکرد مطلوب این شعبه در بخش جذب مشتری جدید خبر داد و گفت: براساس هدف گذاری های انجام شده در بخش حفظ مشتریان قبلی و جذب مشتریان تازه در شعب بانک توسعه صادرات ایران، مفتخر به افتتاح ۴۴ فقره حساب در شعبه مشهدطی ۹ ماهه اول سال جاری بوده ایم.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، “حامد گرجستانی” ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با اعلام رشد ۳۷۲درصدی در میانگین منابع ریالی و ۱۴۱درصدی در بخش ارزی شعبه مشهد، افزود: تا پایان آذرماه جاری بالغ بر سه هزار و ۵۸۶ میلیارد ریال تسهیلات به مشتریان این بانک در استان خراسان رضوی پرداخت شده است.

وی یادآور شد: کارمزد دریافتی از محل فروش ارز در شعبه مشهد، بیش از ۳۰۰ میلیون ریال بوده که در مقایسه با ۹ ماهه سال قبل رشد ۲۸۱ درصدی داشته است.

گرجستانی افزود: عمده کالاهای صادراتی از خراسان رضوی به کشورهای مختلف به ویژه روسیه، شامل محصولات باغی و زراعی اعم از پسته و زعفران، صنایع تبدیلی، محصولات لبنی، فولاد، قطعات الکترونیکی، مواد معدنی، ، قهوه، ظروف شیشه ای، مواد شیمیایی، لوازم آشپزخانه، کاشی و سرامیک و … می شود.

رئیس شعبه مشهد بانک توسعه صادرات ایران اذعان داشت: شعبه مشهد تلاش دارد با توسعه تعامل خود با جامعه صنعتی و کشاورزی این استان، خدمات و تسهیلات این بانک توسعه ای را به تولیدکنندگان صادرات محور معرفی کند.

به گفته گرجستانی، این شعبه طی سال جاری موفق به تسویه کامل یک فقره پرونده مطالبات امهالی ارزی به مبلغ ۱۵۰۰۰۰۰ یک میلیون و ۵۰۰ هزار یورو و دو فقره مطالبات ریالی جمعا به مبلغ ۲۳ میلیارد ریال شده است.