تاریخ انتشار : شنبه 22 بهمن 1401 - 17:23
کد خبر : 7712

حضور پرشور بانک مهربانی‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور پرشور بانک مهربانی‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن

همزمان با سالروز فرا رسیدن چهل و چهارمین پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن حضوری فعال و پررنگ داشت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک با برپایی غرفه در مسیر اصلی راهپیمایی ۲۲ بهمن، نسبت به توزیع اقلام فرهنگی

همزمان با سالروز فرا رسیدن چهل و چهارمین پیروزی انقلاب اسلامی ایران، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن حضوری فعال و پررنگ داشت.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این بانک با برپایی غرفه در مسیر اصلی راهپیمایی ۲۲ بهمن، نسبت به توزیع اقلام فرهنگی در بین شرکت‌کنندگان این راهپیمایی پرداخت.
همچنین کارشناسانی از این بانک با حضور در غرفه نسبت به تبیین و تشریح خدمات و محصولات بانک به مردم اقدام کرده و به پرسش‌های آن‌ها پاسخ گفتند.
دکتر «سید احسان خاندوزی» وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز ضمن حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، از غرفه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بازدید کرد.
گفتنی است غرفه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در خیابان آزادی و جنب دانشگاه شریف، در کنار غرفه سایر بانک‌ها و دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی برپا شد.