تاریخ انتشار : دوشنبه 17 بهمن 1401 - 21:28
کد خبر : 7548

تغییر ساعت کاری شعبه ابوذر بیرجند

تغییر ساعت کاری شعبه ابوذر بیرجند

ساعت فعالیت شعبه ابوذر بیرجند که پیش از این به دلیل برودت هوا و در راستای مصرف بهینه سوخت تغییر کرده بود، به روال گذشته خود بازگشت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، براساس اعلام استانداری خراسان جنوبی، ساعت فعالیت شعبه ابوذر بیرجند بانک کارآفرین از روز چهارشنبه ۱۲ بهمن

ساعت فعالیت شعبه ابوذر بیرجند که پیش از این به دلیل برودت هوا و در راستای مصرف بهینه سوخت تغییر کرده بود، به روال گذشته خود بازگشت.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، براساس اعلام استانداری خراسان جنوبی، ساعت فعالیت شعبه ابوذر بیرجند بانک کارآفرین از روز چهارشنبه ۱۲ بهمن ماه سال جاری مشابه گذشته خواهد بود. به این ترتیب ساعت ارائه خدمات به مشتریان در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۴۵  تا ۱۴:۴۵ و در روزهای پنجشنبه از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۲:۴۵ خواهد بود.

همچنین ساعت حضور کارکنان شعبه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰  تا ۱۵:۰۰ و برای روزهای پنجشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۰۰ خواهد بود. اوایل بهمن‌ماه سال جاری به دنبال اعلام استانداری خراسان جنوبی، ساعت فعالیت شعبه ابوذر بیرجند بانک کارآفرین به علت برودت هوا و در راستای مصرف بهینه سوخت تغییر کرده بود.