تاریخ انتشار : دوشنبه 17 بهمن 1401 - 17:14
کد خبر : 7530

رشد ۱۶۰ درصدی مانده تسهیلات اعطایی شعبه کرمان بانک توسعه صادرات

رشد ۱۶۰ درصدی مانده تسهیلات اعطایی شعبه کرمان بانک توسعه صادرات

رئیس شعبه کرمان بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد: میزان مانده تسهیلات پرداختی به مشتریان این شعبه تا پایان دی ماه ۱۴۰۱ بالغ بر ۳ هزار و ۲۶۳ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته رشد ۱۶۰ درصدی داشته است. به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران،

رئیس شعبه کرمان بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرد: میزان مانده تسهیلات پرداختی به مشتریان این شعبه تا پایان دی ماه ۱۴۰۱ بالغ بر ۳ هزار و ۲۶۳ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته رشد ۱۶۰ درصدی داشته است.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، «صیدطاهر دارآفرین» ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پیش بینی کرد: مانده تسهیلات شعبه کرمان تا پایان سال ۱۴۰۱، به رقم چهار هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال بالغ شود که در صورت تحقق، رشد ۸۸ درصدی را در این بخش در پی خواهد داشت.
وی افزود: مانده منابع این شعبه در پایان دی ماه ۱۴۰۱، یک هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۵۶۶ درصدی را تجربه کرده است.
دارآفرین با اشاره به وسعت استان کرمان و تک شعبه ای بودن این بانک توسعه ای، گفت: همکاران این شعبه، تعامل سازنده ای با جامعه صادراتی استان کرمان داشته و با همکاری سازمان ها و نهادهای مرتبط به ویژه اتاق بازرگانی توانسته ایم، خدمات و تسهیلات تخصصی این بانک را طی جلسات و نشست های مستمر به فعالان اقتصادی معرفی کنند.
دارآفرین اذعان داشت: علی رغم عدم افزایش سرمایه متناسب با اهداف تعیین شده در این بانک، موفق به پرداخت تسهیلاتی معادل چهار برابر منابع به مشتریان شده ایم.
وی با تاکید بر ظرفیت های صادراتی استان کرمان، گفت: در صورت افزایش سرمایه بانک و به کار بستن راهکارهای حمایتی از تولید صادرات محور، جهش صادراتی در استان به ویژه در حوزه کشاورزی دور از انتظار نیست.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی