تاریخ انتشار : دوشنبه 17 بهمن 1401 - 13:33
کد خبر : 7529

لزوم حمایت همه جانبه از تولید و رشد اقتصادی زنجان

لزوم حمایت همه جانبه از تولید و رشد اقتصادی زنجان

در دیدار مسعود کردستانی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان با حسین محمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان ، بر لزوم حمایت همه جانبه از تولید و رشد اقتصادی استان تأکید شد . کردستانی در این دیدار با تبریک انتصاب و آرزوی توفیق به محمدی و همه مسئولان استانی به تشریح عملکرد بانک

در دیدار مسعود کردستانی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان زنجان با حسین محمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان ، بر لزوم حمایت همه جانبه از تولید و رشد اقتصادی استان تأکید شد .

کردستانی در این دیدار با تبریک انتصاب و آرزوی توفیق به محمدی و همه مسئولان استانی به تشریح عملکرد بانک در استان پرداخت و گفت : بانک توسعه تعاون استان بیش از ۴۲درصد از تسهیلات خود را در سال جاری به بخش صنعت و معدن و ۱۶درصد تسهیلات را به بخش کشاورزی پرداخت کرده و سهم تسهیلات تکلیفی و سایر بخش های اقتصادی از تسهیلات پرداختی استان ۴۲ درصدبوده است .

وی میزان تسهیلات پرداختی استان برای ازدواج را ۱۱۵,۰۰۰میلیون ریال ، فرزند آوری ۸۹,۳۰۰میلیون ریال ، معرفی شدگان کمیته امداد ۱۴۷,۴۵۰میلیون ریال ، بهزیستی ۴۲,۰۰۰میلیون ریال و تسهیلات مشاغل خانگی ۹۱,۳۰۰میلیون ریال اعلام کرد .

کردستانی از انتخاب مدیریت شعب استان زنجان به عنوان مدیریت شعب برتر کشوری در شش ماهه اول سال ۱۴۰۱ برای سومین سال پیاپی در ارزیابی عملکرد استان های بانک توسعه تعاون و تحقق کامل شاخص های عملکردی خبر داد و بانک توسعه تعاون را از برترین حامیان اقتصاد استان و علی الخصوص بخش تعاون خواند .

در ادامه محمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان با ابراز رضایت از عملکرد بانک توسعه تعاون استان و تشکر از حضور کردستانی مدیر شعب استان و نادی کارشناس بازاریابی بانک ، همراهی در تدوین و راهبری حرکت اقتصادی برنامه محور و حمایت از بخش های مختلف اقتصادی و اشتغال زا در استان را از اولویت های کاری خود برشمرد .

وی ابراز امیدواری کرد با تسهیلات و اقداماتی که در دستور کار است رشد اقتصادی مطلوبی را تا پایان سال جاری در استان شاهد باشیم .

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی