تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 بهمن 1401 - 17:32
کد خبر : 7402

پیام تبریک دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی

پیام تبریک دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران ضمن تکریم یاد و خاطره ی شهیدان راه آزادی و تبریک فرا رسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی به پیشگاه ملت شریف ایران، مشتریان، سهامداران، بازنشستگان و خانواده بزرگ پست بانک ایران، پیامی به همین مناسبت، صادر کرد. متن پیام تبریک دکترشیری بدین شرح است:گاه بهمن که

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران ضمن تکریم یاد و خاطره ی شهیدان راه آزادی و تبریک فرا رسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی به پیشگاه ملت شریف ایران، مشتریان، سهامداران، بازنشستگان و خانواده بزرگ پست بانک ایران، پیامی به همین مناسبت، صادر کرد.

متن پیام تبریک دکترشیری بدین شرح است:
گاه بهمن که می رسد، با خود دفتری از خاطرات پر شور یک ملت بزرگ را همراه می آورد که در دل روزهای سرد از سر گذشته ی تاریخ، به پشتوانه ی قدرت وحدت خویش، عهده دار کاری سترگ شد تا شعله ی غم بزرگ را خاموش کند.
 ملتی که با رشادت ها و از جان گذشتگی های خود حماسه ای آفرید که سرزمین اش خفته در استبداد نماند و نور دانایی بر تاریکی جهل بتابد تا چراغ راه آیندگان باشد.
ضمن تکریم یاد و خاطره ی شهیدان راه آزادی، فرا رسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی را به پیشگاه ملت شریف ایران، همکاران، سهامداران، بازنشستگان و مشتریان عزیز پست بانک ایران تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند بزرگ آبادانی و سرافرازی ایران و ایرانی را خواستاریم.
                                                                                      بهزاد شیری                
                                                                            مدیر عامل پست بانک ایران