تاریخ انتشار : سه شنبه 11 بهمن 1401 - 20:54
کد خبر : 7354

پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

  «بسمه تعالی»    ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، یادآور مجاهدت و پایداری حماسه سازان بی ادعایی است که در تار و پود تاریخ میهنمان، با جانفشانی و ازخودگذشتگی، یادگارانی پربها و جاودانه برجای گذاشتند. شیر زنان آزاده و شیر مردان مبارزی که نهال مبارک جمهوری اسلامی را

 

«بسمه تعالی»

   ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، یادآور مجاهدت و پایداری حماسه سازان بی ادعایی است که در تار و پود تاریخ میهنمان، با جانفشانی و ازخودگذشتگی، یادگارانی پربها و جاودانه برجای گذاشتند. شیر زنان آزاده و شیر مردان مبارزی که نهال مبارک جمهوری اسلامی را در خاک این مرزو بوم کاشتند تا امروز پس از گذشت ۴۴ سال، در سایه سار درختی تناور و پربرگ و بار، پرچم پرافتخار ایران در اهتزاز باشد. 

این ایام، فرصت مغتنمی است تا بار دیگر با آرمان های والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق کنیم و برای خدمت رسانی در راه آبادانی و سربلندی کشور عزیزمان هم پیمان و هم قدم شویم.

خانواده بزرگ بانک کشاورزی افتخار دارد که از نخستین روزهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون، در حمایت از فعالان بخش کشاورزی و تلاش برای خودکفایی و شکوفایی اقتصادی کشور، حضوری موثر و کارنامه‌ای درخشان داشته است.

در این ایام فرخنده بر خود لازم می دانم دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به همه مردم ایران، به ویژه همکاران ساعی و توانمندم در بانک کشاورزی تبریک و تهنیت عرض کنم و امیدوارم در سایه لطف خداوند متعال، در راه عمل به وظایف خود و خدمت به مردم عزیز کشورمان، تحقق سیاست های دولت و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، بیش از پیش موفق و سربلند باشیم. 

                    فرشید فرخ نژاد