تاریخ انتشار : سه شنبه 11 بهمن 1401 - 14:37
کد خبر : 7321

«محمدرضا جواهری» به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن معرفی شد

«محمدرضا جواهری» به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن معرفی شد

آیین معارفه محمدرضا جواهری تفتی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن با حضور دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن برگزار شد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ دکتر عسکری با تقدیر از زحمات شیرزادی سرپرست سابق شرکت سرمایه‌گذاری مسکن، بر اهمیت حفظ ثبات مدیریتی در این شرکت تاکید و اظهار امیدواری کرد که با یک

آیین معارفه محمدرضا جواهری تفتی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن با حضور دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ دکتر عسکری با تقدیر از زحمات شیرزادی سرپرست سابق شرکت سرمایه‌گذاری مسکن، بر اهمیت حفظ ثبات مدیریتی در این شرکت تاکید و اظهار امیدواری کرد که با یک برنامه‌ریزی میان مدت، فرایندهای جاری شرکت‌های تابعه در مسیر تحقق کامل اهداف هدایت شود.

سرپرست بانک مسکن همچنین از انتظارات خود در خصوص بازطراحی فرآیندهای کاری و نظم دهی امور برای حصول نتایج مورد انتظار سخن گفت.

وی بر نظارت فنی و دقیق بر طرح‌ها و پروژه‌ها تاکید کرد و گفت: باید از ابتدا پیشرفت فیزیکی هر پروژه در کنار تامین مالی آن پیگیری و نواقص و موانع موجود برطرف شود.

دکتر عسکری در ادامه با اشاره به اینکه در بانک مسکن محدودیتی برای افزایش سرمایه شرکت‌ها وجود ندارد گفت: ارتقای پایه سرمایه شرکت‌ها و افزایش توان مالی آن‌ها در ارتقای بانک نیز موثر خواهد بود.

سرپرست بانک مسکن در پایان برای جواهری در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

معارفه مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن ۱۰۶۷۱۶۰۰۱/۲۹/۲۰۲۳ ۸:۴۸:۲۳ AMhttp://hibna.ir/media//Image/2023/01/202301100901760534_Orig.jpghttp://hibna.ir/media//Image/2023/01/202301100901760534_Thum.jpg

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی