تاریخ انتشار : سه شنبه 4 بهمن 1401 - 14:09
کد خبر : 7135

پرداخت وام بانک توسعه تعاون استان مرکزی ۱۷۰ درصد از برنامه پیشی گرفت

پرداخت وام بانک توسعه تعاون استان مرکزی ۱۷۰ درصد از برنامه پیشی گرفت

مدیرشعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی گفت: پرداخت وام این بانک در ۹ ماه امسال، نسبت به برنامه هدفگذاری شده، ۱۷۰ درصد بیشتر است. علی‌رضا حسینی‌معصوم در گفت و گو با ایرنا افزود: هدفگذاری پرداخت وام امسال بانک توسعه تعاون این استان، پنج‌هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال است که در ۹ ماه امسال، ۹ هزار

مدیرشعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی گفت: پرداخت وام این بانک در ۹ ماه امسال، نسبت به برنامه هدفگذاری شده، ۱۷۰ درصد بیشتر است.

علی‌رضا حسینی‌معصوم در گفت و گو با ایرنا افزود: هدفگذاری پرداخت وام امسال بانک توسعه تعاون این استان، پنج‌هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال است که در ۹ ماه امسال، ۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی بیان کرد: این میزان وام در قالب سه‌هزار و ۳۲۴ پرونده اعطا شده و بیش از ۸۰ درصد وام‌های پرداختی مربوط به بخش تعاون است.

مدیرشعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی یادآور شد: این بانک در ۹ ماه پارسال، ۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال وام پرداخت کرد و اعطای وام ۹ ماه امسال نسبت به مدت مشابه قبل، ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال بیشتر است.

حسینی‌معصوم اظهار کرد: ۱۲۷ میلیارد ریال از وام پرداخت شده در این مدت، مربوط به ازدواج، ۹۷میلیارد ریال در خصوص فرزندآوری، ۱۰۰ میلیارد ریال تبصره ۱۸ بخش تعاون، ۱۳۳ میلیارد ریال مربوط به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و ۱۰۰ میلیارد ریال نیز مربوط به مددجویان بهزیستی است.

وی اظهار کرد: بانک توسعه تعاون این استان در ۹ ماه امسال،۱۶۳ میلیارد ریال وام مشاغل خانگی پرداخت کرد که این میزان معادل ۸۵ درصد از بودجه ابلاغی این بخش است.