تاریخ انتشار : یکشنبه 25 دی 1401 - 14:11
کد خبر : 7060

حضور بانک توسعه تعاون در نمایشگاه لوازم خانگی و مواد شوینده در استان آذربایجان غربی

حضور بانک توسعه تعاون در نمایشگاه لوازم خانگی و مواد شوینده در استان آذربایجان غربی

بانک توسعه تعاون استان آذربایجان غربی در نمایشگاه بزرگ لوازم خانگی و مواد شوینده در محل نمایشگاه های شهرستان ارومیه که با همت اتاق تعاون استان آذربایجان غربی و با حضور بانک توسعه تعاون از ۲۰ تا ۲۳ دی ماه سال جاری برگزار شد،حضور پیدا کرد. بانک توسعه تعاون به عنوان بازوی اقتصادی بخش تعاون

بانک توسعه تعاون استان آذربایجان غربی در نمایشگاه بزرگ لوازم خانگی و مواد شوینده در محل نمایشگاه های شهرستان ارومیه که با همت اتاق تعاون استان آذربایجان غربی و با حضور بانک توسعه تعاون از ۲۰ تا ۲۳ دی ماه سال جاری برگزار شد،حضور پیدا کرد.

بانک توسعه تعاون به عنوان بازوی اقتصادی بخش تعاون با حضور در نمایشگاه بزرگ لوازم خانگی ، مواد شوینده و صنایع وابسته که در محل نمایشگاه های دائمی شهرستان ارومیه برگزار شد برای معرفی طرح های حمایتی از بخش تعاون ، اشتغال و تولید حضور پیدا کرد.
نمایشگاه لوازم خانگی ، مواد شوینده و صنایع وابسته به همت اتاق تعاون استان آذربایجان غربی در مدت ۴ روز در محل نمایشگاه های دائمی شهرستان ارومیه با هدف ارتقا بخش تعاون و دستاوردهای این بخش با حضور پر رنگ تعاونی های استان و با استقبال خوب مردم مواجه شد.
بانک توسعه تعاون استان آذربایجان غربی نیز با حضور در این نمایشگاه و رائه محصولات متنوع برای حمایت از بخش تعاونی و عموم مردم ،مورد تقدیر مسئولان استانی قرار گرفت.