تاریخ انتشار : سه شنبه 27 دی 1401 - 14:16
کد خبر : 7050

تقدیر مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) از عملکرد بانک توسعه تعاون کهگیلویه وبویراحمد

تقدیر مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) از عملکرد بانک توسعه تعاون کهگیلویه وبویراحمد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد با هدف همکاری دوجانبه با سرپرست مدیریت شعب استان دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب کهگیلویه وبویراحمد، دراین دیدارمهدی منتظری گفت: تلاش در کاهش مسائل و مشکلات نیازمندان و مددجویان ازاولویت بندی های مسئولیت اجتماعی بانک

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد با هدف همکاری دوجانبه با سرپرست مدیریت شعب استان دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب کهگیلویه وبویراحمد، دراین دیدارمهدی منتظری گفت: تلاش در کاهش مسائل و مشکلات نیازمندان و مددجویان ازاولویت بندی های مسئولیت اجتماعی بانک توسعه تعاون به شمارمی رود.

وی با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون درراستای مسئولیت های اجتماعی قدم های زیادی برداشته است،افزود: کارکنان این مدیریت با همبستگی و حس همدردی در حمایت از اقشار ضعیف و نیازمندان همواره پیش قدم بوده اند.

منتظری با اشاره به همکاری های گذشته میان دو مجموعه گفت : بانک توسعه تعاون از ابتدا حمایت های ویژه ای از مددجویان کمیته امداد داشته و تسهیلات قرض الحسنه خود اشتغالی و مشاغل خانگی زیادی به این مدد جویان پرداخت کرده است.

سرپرست مدیریت شعب استان ، ایجاد اشتغال و رفع محرومیت از مددجویان کمیته امداد امام خمینی ازدغدغه های این بانک است .

وی افزود: ازاین پس نیز با تمام توان برای توانمندسازی، ایجاد فرصت های شغلی و راه اندازی کسب و کارهای کوچک به خصوص برای مددجویان کمیته امداد تلاش خواهیم کرد.

قباد مبشری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره)استان هم در این دیدار گفت: عملکرد و حمایت های بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات به اقشار آسیب پذیر و توانمندسازی نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی قابل تقدیراست. وی بانک توسعه تعاون را جزو بانک های پیشرو درزمینه همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) و کمک به اشتغال جامعه هدف این نهاد برشمرد و تصریح کرد: مددجویان بسیاری با استفاده از تسهیلات بانک توسعه تعاون به اشتغال رسیده و اینک به درآمد و حاصل دسترنج خود متکی هستند که این امر یقینا خیر و برکت و خوش نامی را برای بانک توسعه تعاون به همراه خواهد داشت.

گفتنی است بانک توسعه تعاون کهگیلویه وبویراحمد از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا آذرماه سال جاری به مددجویان معرفی شده ازسوی کمیته امداد امام خمینی استان ۳۱۰ فقره وام قرض الحسنه به مبلغ ۲۰۶ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.