تاریخ انتشار : پنجشنبه 29 دی 1401 - 10:40
کد خبر : 7003

تغییر ساعت شعب قم،کردستان و اراک

تغییر ساعت شعب قم،کردستان و اراک

با اعلام کمیسیون هماهنگی بانکهای استان قم و مدیریت بحران و کمیسیون هماهنگی استان کردستان و اراک ساعت کاری شعب بانک کارآفرین در این استانها تغییر کرد. بر اساس اعلام کمیسیون هماهنگی بانکهای استان قم ساعت کاری شعبه بانک کارآفرین در این استان از ۲۶ دی ماه تا ۲۹ دی ماه برای حضور کارکنان ۸:۳۰

با اعلام کمیسیون هماهنگی بانکهای استان قم و مدیریت بحران و کمیسیون هماهنگی استان کردستان و اراک ساعت کاری شعب بانک کارآفرین در این استانها تغییر کرد.

بر اساس اعلام کمیسیون هماهنگی بانکهای استان قم ساعت کاری شعبه بانک کارآفرین در این استان از ۲۶ دی ماه تا ۲۹ دی ماه برای حضور کارکنان ۸:۳۰ الی ۱۵ و برای ارائه خدمت به مشتریان ۹ الی ۱۴:۴۵ خواهد بود.

همچنین بر اساس اعلام کمیسیون هماهنگی بانکهای استان کردستان از تاریخ ۲۶ دی ماه تا پایان بهمن ماه، ساعت کاری شعبه مهندس ادب سنندج در روزهای شنبه تا چهارشنبه برای حضور کارکنان ۸:۴۵ الی ۱۴:۳۰ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۹ الی ۱۳:۳۰ خواهد بود.

شعبه مهندس ادب سنندج در بازه زمانی ۲۶دی ماه تا ۳۰بهمن ماه پنج شنبه ها تعطیل خواهد بود.

این گزارش همچنین می افزاید: بنا به اعلام کمیسیون هماهنگی بانکهای استان مرکزی، ساعت کاری شعبه اراک بانک کارآفرین از تاریخ اول بهمن ماه الی ۶ بهمن ماه در روزهای شنبه تا چهارشنبه برای حضور کارکنان  ۸:۳۰ الی۱۴:۳۰ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۹ الی ۱۴ خواهد بود. همچنین ساعت کاری این شعبه در روز پنج شنبه برای حضور کارکنان ۹:۳۰ الی ۱۳:۳۰ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۱۰ الی ۱۳ خواهد بود.