تاریخ انتشار : دوشنبه 26 دی 1401 - 16:10
کد خبر : 6887

تغییر ساعت کاری شعب گیلان و مازندران

تغییر ساعت کاری شعب گیلان و مازندران

طبق اعلام استانداری و کمیسیون هماهنگی استانهای مازندارن و گیلان ،با تداوم برودت هوا و صرفه جویی و مدیریت مصرف انرژی ساعت کاری این شعب بانک کارآفرین در این استانها تغییر کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، با توجه به افزایش برودت هوا و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی

طبق اعلام استانداری و کمیسیون هماهنگی استانهای مازندارن و گیلان ،با تداوم برودت هوا و صرفه جویی و مدیریت مصرف انرژی ساعت کاری این شعب بانک کارآفرین در این استانها تغییر کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، با توجه به افزایش برودت هوا و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی و مدیریت مصرف گاز، طبق اعلام استانداری و کمیسیون هماهنگی بانک های استان گیلان، شعب بانک کارآفرین در روز دوشنبه ۲۶ دی ماه الی چهارشنبه ۲۸دی ماه برای حضور همکاران ساعت ۸:۰۰ الی ۱۳ و برای خدمت رسانی به مشتریان ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ خواهد بود.

 همچنین، با توجه به افزایش برودت هوا و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی و مدیریت مصرف گاز، طبق اعلام استانداری و کمیسیون هماهنگی بانک های استان مازندران، شعب بانک کارآفرین در روز دوشنبه ۲۶ دی ماه الی پنج شنبه ۲۹ دی ماه برای حضور همکاران ساعت ۸:۰۰ الی ۱۳:۳۰ و برای خدمت رسانی به مشتریان ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳ خواهد بود.

بانک کارآفرین در استان مازندران توسط شعب ساری،بابل،تنکابن، آمل  به ارائه خدمات می پردازد.